Kronika
Podsumowanie roku formacyjnego...
(2013-06-29)

Spotkanie pofestynowe za nami! Niespodziewanie otrzymaliśmy piękny dar od Pana Boga w postaci pięknej pogody i wspaniałych wzajemnych spotkań. Dla niewtajemniczonych lub tych którzy nie mogli być obecni nadmienimy, że oprócz porządnego czasu na „klachy” było wiele atrakcji zwłaszcza dla najmłodszych. Nie mogło zabraknąć wyczekiwanego dmuchanego zamku – eksploatowanego przez dużych i małych, a także piłki nożnej powodującej, że wszystkie okoliczne ściany (zwłaszcza garaże) zostały maksymalnie „skopane”…

Więcej
Pofestynowe spotkanie....
(2013-06-27)

Zbliża się spotkanie pofestynowe… Patrzymy z niepokojem w niebo i zastanawiamy się co przyniesie pogoda w sobotę 29 czerwca br. Ponieważ chęci spotkania są wielkie, zapraszamy rodziców i ministrantów o godz. 15.00 do salek parafialnych. Nie będzie zbiórki o 9.00!

Więcej
Podsumowanie zbiórki surowców wtórnych
(2013-06-26)

Dobiega końca rok formacyjny. Zakończyliśmy też roczną zbiórkę makulatury i puszek. W tym roku osiagnęliśmy bardzo impomujące wyniki: zebraliśmy prawie 4 tony makulatury i ponad 8 tysiecy puszek. Tak dobre rezultaty udało się uzyskać jedynie dzięli ministrantom, którzy wytrwale nosili każdą, nawet najmniejszą ilość surowców wtórnych.

Więcej
Ministranckie rekolekcje...
(2013-06-21)

Z naszej ministranckiej wspólnoty kilkanaście osób wyjeżdża na wakacyjne rekolekcje ministranckie. Jadą do pięknie położonych ośrodków w Bielsku Lipniku, Brennej Leśnicy czy Kalnej koło Żywca.

Więcej
Ostatni sprawdzian czyli…
(2013-06-20)

Choć rok szkolny już dobiega końca to czeka nas ostatni, najważniejszy test. W najbliższą sobotę 22 czerwca w ramach porannej zbiórki ministrantów, odbędzie się coroczny tzw. Ministrancki Bieg Samarytański. Co nas czeka?

Więcej