Kronika
Służba wakacyjna...
(2013-08-13)

Ministranci, którzy nie wyjeżdżają do Sopotu proszeni są o szczególną pomoc w służbie w tym czasie. Podczas nieobecności większości ministrantów w parafii mogą wystąpić problemy z obsadą poszczególnych Mszy i nabożeństw. Zachęcamy do szczególnej gorliwości w  tym czasie.

Więcej
Zakupy na wyjazd...
(2013-08-07)

Już w najbliższą sobotę 10 sierpnia o godz. 9.00 ministrantów pozostających w parafii zapraszamy na zbiórkę. Poruszymy sprawę kart kwalifikacyjnych oraz zakupów na wakacyjny wyjazd do Sopotu.

Więcej
Karty kwalifikacyjne na wyjazd do Sopotu
(2013-08-06)

Ministranci, którzy wyjeżdżają do Sopotu proszeni są o jak najszybsze pobranie z zakrystii kart kwalifikacyjnych na wyjazd na Rekolekcje nad morzem w dniach od 20 do 28 sierpnia br. Wypełnione przez Rodziców karty przynosimy do szuflady Księdza.

Więcej
Aplikacja Responsorium na telefon!
(2013-07-31)

Wszystkim zainteresowanym ministrantom przedstawiamy specjalną aplikację na telefony z systemem Android, która zawiera melodie psalmów, aklamacji i modlitw wiernych. Jest ona przydatna dla kantorów chcących sobie poćwiczyć albo przypomnieć odpowiednie melodie. Jeśli macie taki system, to zainstalujcie sobie darmową aplikację.

Więcej
Zbiórka wakacyjna
(2013-07-23)

Ministrantów nie wyjeżdżających na wakacje, zapraszam w najbliższą sobotę 27 lipca na zbiórkę ministrancką o godz. 9.00. Oprócz bieżących spraw, będzie można odebrać karty kwalifikacyjne na wyjazd do Sopotu oraz uzyskać więcej informacji na ten temat.

Quiz
Księga gości
Galeria zdjęć
Urodziny
W dniu dzisiejszym żaden z ministrantów nie obchodzi urodzin.
Kronika
Ciekawe linki
Statystyki
Osób online: 10
Ilość odwiedzin: 4254327