Kronika
Podsumowanie zbiórki surowców wtórnych
(2013-06-26)

Dobiega końca rok formacyjny. Zakończyliśmy też roczną zbiórkę makulatury i puszek. W tym roku osiagnęliśmy bardzo impomujące wyniki: zebraliśmy prawie 4 tony makulatury i ponad 8 tysiecy puszek. Tak dobre rezultaty udało się uzyskać jedynie dzięli ministrantom, którzy wytrwale nosili każdą, nawet najmniejszą ilość surowców wtórnych.

Więcej
Ministranckie rekolekcje...
(2013-06-21)

Z naszej ministranckiej wspólnoty kilkanaście osób wyjeżdża na wakacyjne rekolekcje ministranckie. Jadą do pięknie położonych ośrodków w Bielsku Lipniku, Brennej Leśnicy czy Kalnej koło Żywca.

Więcej
Ostatni sprawdzian czyli…
(2013-06-20)

Choć rok szkolny już dobiega końca to czeka nas ostatni, najważniejszy test. W najbliższą sobotę 22 czerwca w ramach porannej zbiórki ministrantów, odbędzie się coroczny tzw. Ministrancki Bieg Samarytański. Co nas czeka?

Więcej
Złomiorze....
(2013-06-18)

Witajtie! Nasz magazin uże jest pełny, a etam nie wszystko! Budjet jeszcze jedno ostatnie zbieranie złomu w tym roku - 22 czerwca! U nas jest mnogo zasobów z festynu, co obywatele przynieślit nam, aby wspomóc naszą sprawę. Chwała im za to! Te surowce budjet pomagać nam w budowaniu nowej, lepszej ojczyzny!

Więcej
"Pasowany"!
(2013-06-16)

Wczoraj (15 czerwca) w Katedrze Chrystusa Króla w Katowicach podczas Eucharystii pod przewodnictwem arcybiskupa Wiktora Skworca zostało ustanowionych wielu animatorów i kandydatów na animatorów. Mam przyjemność ogłosić, że jeden z naszych lektorów - Kamil Sojka, dołączył do grona kandydatów na animatorów! Foto w rozwinięciu!

Więcej
Quiz
Księga gości
Galeria zdjęć
Urodziny
W dniu dzisiejszym
urodziny obchodzą:


Tymoteusz Gwóźdź

Solenizantom życzymy
Błogosławieństwa Bożego...
Kronika
Ciekawe linki
Statystyki
Osób online: 6
Ilość odwiedzin: 4263828