Kronika
Spotkanie dekanalnych duszpasterzy ministrantów
(2013-01-25)

W najbliższą sobotę o godz. 11.00 w naszej parafii odbędzie się  spotkanie Dekanalnych Duszpasterzy Ministrantów. Na spotkaniu zostaną poruszone tematy związane m.in. z rekolekcjami wakacyjnymi ministrantów, zapisami na rekolekcje, rolą duszpasterza dekanalnego lub wyznaczonego księdza z dekanatu w tej sprawie.

Więcej
Aquadrom!
(2013-01-24)

Czas na odpoczynek po świętach, kolędach i pierwsyzm semestrze szkoły! Czas na nagrodę dla ministrantów za tworzenie pięknej wspólnoty! Zgodnie z prośbą i sugestiami ministrantów w sobotę 2 lutego br. wybieramy się do najnowszego na Śląsku kompleksu basenowego! Zmieniamy cel wyjazdu wyjazdu z kuligu  na aquadrom! Startujemy o godz. 10.00 (nie ma tego dnia zbiórki o 9.00).

Więcej
Zbiórka surowców wtórnych
(2013-01-20)

Nasze salki toną w makulaturze! :) Bardzo dobra informacja dla ministrantów, a zła dla bogucickich śmieciarzy, bo to oznacza, że wszystkie skupy makulatury zostaną zasypane gazetami, starymi książkami, zeszytami i katalogami. Jedyną nadzieją dla złomiarzy jest zbieranie puszek, bo w tym miesiącu ministranci nie mogą popisac się dużą ilością zebranego aluminium...

Więcej
Mały Gość Niedzielny, a w nim niespodzianki...
(2013-01-17)

Drodzy Ministranci, Parafianie i Odwiedzający naszą witrynę. Chcieliśmy Was bardzo serdecznie zachęcić do lektury najnowszego numeru „Małego Gościa Niedzielnego”(luty 2013 r.).  To właśnie tam znajdziecie kolejną porcję informacji z naszego Boguckiego podwórka. Przeczytacie o ministrantach Dominiku Kaszowskim, Sebastianie Nowaku i Ryszardzie Szymiku!

Więcej
Podziękowania...
(2013-01-15)

Bóg zapłać Wszystkim Ministrantom i Animatorom, a przede wszystkim Rodzicom za obecność na wspólnym panewnickim kolędowaniu i pomoc w dotarciu do celu! Dziękujemy ojcom franciszkanom za gościnność i ciepłe przyjęcie. Już wkrótce relacja fotograficzna z naszego kolędowania, które odbyło się pod przewodnictwem księdza biskupa Józefa Kupnego. Zachęcam Was do przeczytania informacji związanych z panewnickim żłóbkiem…

Więcej
Quiz
Księga gości
Galeria zdjęć
Urodziny
W dniu dzisiejszym żaden z ministrantów nie obchodzi urodzin.
Kronika
Ciekawe linki
Statystyki
Osób online: 6
Ilość odwiedzin: 2630819