Kronika
Nowa punktacja
(2013-04-08)

Już tydzień mija, jak świętujemy zmartwychwstanie Pana Jezusa, więc już najwyższa pora, żeby podsumować miesiąc marzec w punktacji. W ten wielkopostny i świąteczny miesiąc, wielu ministrantów podciągnęło się w służbie, lecz też niestety byli i tacy co trochę zaniedbali swoje obowiązki wobec Pana Boga i wspólnoty.

Więcej
Ranking...
(2013-04-07)

Witajtje kamraty! Święta to czas, w katorim nasi towarzysze mają pełne ręki raboty. Świątecznyje katalogi i puszki coca - coli z mikołajem to wspaniała okazija na naszich kamratów. A oni wykarzystajut takie okazije. Ostanio zebralim ponad 500 kg makulaturjry i ponad 850 puszjek. Złomiorzem miesiąca został Griagorij Soboliewskij!

Więcej
Rozgrywki diecezjalne
(2013-04-06)

Już w najbliższą sobotę - 13 kwietnia br., jako wygrana drużyna ministrantów z gimnazjum naszego dekanatu stajemy do walki w rozgrywkach diecezjalnych. Zapowiada się ostra i zacięta walka. Zasady oraz harmonogram rozgrywek znajdziemy na stronie DMAK: http://www.ministranci.archidiecezja.katowice.pl/ we wiadomościach DMAK.

Więcej
Liczenie wiernych - harmonogram
(2013-04-04)

W najbliższą sobotę i niedzielę (6 i 7 kwietnia br.) przypada tradycyjne liczenie wiernych. Przed wybraną mszą należy być już na stanowisku co najmniej pół godziny wcześniej. Liczymy osobno kobiety i osobno mężczyzn (dziewczynki wliczamy do kobiet, chłopców do mężczyzn). Dokładną liczbę podajemy panu kościelnemu.

Więcej
Wiadomość z ostatniej chwili
(2013-04-02)

Zapraszamy w najbliższy I czwartek miesiąca na Mszę świętą w intencji powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych. Niestety po Mszy świetej nie odbędzie się zapowiadane spotkanie z rodzicami z powodu konwentu wielkanocnego księży naszego dekanatu.

Więcej
Quiz
Księga gości
Galeria zdjęć
Urodziny
W dniu dzisiejszym żaden z ministrantów nie obchodzi urodzin.
Kronika
Ciekawe linki
Statystyki
Osób online: 3
Ilość odwiedzin: 3327258