Kronika
Kolędowanie w panewnikach
(2012-12-28)

Niedziela 13 stycznia coraz bliżej! To dzień, w którym będziemy pielgrzymować do Panewnik na wspólne kolędowanie. Jak co roku - przy największej na Śląsku stajence - chcemy zgromadzić się razem z ministrantami naszej archidiecezji na wspólnym śpiewie kolęd i rozważaniach.

Więcej
Informacje bieżące
(2012-12-25)

Zapraszam do zapoznania się ze zmienionym planem służby w II dzień świąt Bożego Narodzenia. Tego dnia służymy dwa razy. Pierwszy raz na swojej służbie obowiązkowej, a drugi o godz. 11.30 na Mszy sprawowanej przez ks. bpa Piotra Liberę.

Więcej
Bożonarodzeniowe życzenia...
(2012-12-24)

Z okazji świąt Bożego Narodzenia życzę Wszystkim odwiedzającym naszą stronę, a szczególnie Wam Drodzy Kandydaci, Ministranci Młodsi i Starsi, Lektorzy i Kantorzy, Animatorzy, aby Jezus, Który przyszedł na świat z miłości do człowieka wyciągnął nad Wami swoją błogosławiącą dłoń.

Więcej
Spotkanie świąteczne
(2012-12-20)

Wielkimi krokami adwent zbliża się ku końcowi i dlatego jako jedna wielka wspólnota ministrantów chcemy wszyscy zasiąść do jednego stołu i razem cieszyć się z narodzin małego Jezusa. Już w najbliższą sobotę 22.12. br. o godz. 9 00 rozpoczniemy nasze świętowanie Adoracją Najświętszego Sakramentu, podczas której będzie możliwość skorzystania z przedświątecznego Sakramentu Pokuty i Pojednania.

Więcej
Listopadowa punktacja
(2012-12-19)

Po wielu długich i burzliwych debatach oraz podliczeniach, mamy w końcu wyniki listopadowej punktacji ministrantów. Walka jak zawsze była zacięta, ale jak to bywa wygrać mógł tylko jeden Chińczyk. Został nim nie kto inny, jak Krzysiu Gawlik!!!

Więcej
Quiz
Księga gości
Galeria zdjęć
Urodziny
W dniu dzisiejszym żaden z ministrantów nie obchodzi urodzin.
Kronika
Ciekawe linki
Statystyki
Osób online: 3
Ilość odwiedzin: 2686137