Kronika
Nowa punktacja
(2013-02-05)

W końcu nadszedł czas na to, by wyłonić ministranta miesiąca stycznia. Porównując punktację z ubiegłego miesiąca z innymi to trochę blado to wygląda, ale myślę, że jest to spowodowane warunkami za oknem, które bardzo sprzyjają temu, że jesteśmy bardziej podatni na choroby, ja jestem tego najlepszym przykładem.

Więcej
Ferie i wyjazd do Brennej...
(2013-02-04)

Od poniedziałku 11 lutego, czyli od pierwszego dnia ferii zimowych, obowiązuje nas zmieniony plan służby. Na wybraną Mszę można się zapisać w zakrystii, pamiętając najpierw o zajmowaniu miejsc wolnych. Przez cały czas ferii „służba niedzielna” i „służba w tygodniu” zostają zawieszone, a obowiązuje tylko i wyłącznie grafik na ferie.

Więcej
Ojczyzna czyszczona z wszelkiego bruda!
(2013-02-02)

Boguciccy ministanci nie ustajut w swych dążeniach aby ojczyznje oczyśtit ze wszelkiego bruda! Jesteśmy wdzięczni robatnikom katorjet pomagajut ojczyznje! Na ordery "Złomiorz Pierwszej Klasy" zasługujet ci robatniiki, katorjet w lutym przynieślit makulaturje i puszki!

Więcej
Msza o powołania i spotkanie z rodzicami :)
(2013-01-28)

W najbliższy czwartek na godz. 18.00 zapraszam na Mszę świętą w intencji powołań kapłańskich zakonnych i misyjnych. Chcemy prosić Dobrego Boga, by raczył powołać z naszej wspólnoty parafialnej robotników na swoim żniwie. Po Eucharystii spotkanie z rodzicami w Sali Parafialnej.

Więcej
Wyjazd do aquaparku
(2013-01-27)

Już w najbliższą sobotę 2 lutego wyruszamy w kierunku Rudy Śląskiej na wodne szaleństwa w najnowszym kompleksie basenowym AQADROM. O niektórych atrakcjach, które na nas czekają mogliście przeczytać w jednym z wcześniejszych newsów. W rozwinięciu wiadomości przedstawiamy zróżnicowany sposób płatności za basen. Dopłacamy tylko za część podróży wynajętym autobusem, a bilet wejściowy na basen mamy za darmo! Pieniądze w kopercie przynosimy w tygodniu do szuflady Księdza do piątku włącznie!!!

Więcej