Kronika
Ferie i wyjazd do Brennej...
(2013-02-04)

Od poniedziałku 11 lutego, czyli od pierwszego dnia ferii zimowych, obowiązuje nas zmieniony plan służby. Na wybraną Mszę można się zapisać w zakrystii, pamiętając najpierw o zajmowaniu miejsc wolnych. Przez cały czas ferii „służba niedzielna” i „służba w tygodniu” zostają zawieszone, a obowiązuje tylko i wyłącznie grafik na ferie.

Więcej
Ojczyzna czyszczona z wszelkiego bruda!
(2013-02-02)

Boguciccy ministanci nie ustajut w swych dążeniach aby ojczyznje oczyśtit ze wszelkiego bruda! Jesteśmy wdzięczni robatnikom katorjet pomagajut ojczyznje! Na ordery "Złomiorz Pierwszej Klasy" zasługujet ci robatniiki, katorjet w lutym przynieślit makulaturje i puszki!

Więcej
Msza o powołania i spotkanie z rodzicami :)
(2013-01-28)

W najbliższy czwartek na godz. 18.00 zapraszam na Mszę świętą w intencji powołań kapłańskich zakonnych i misyjnych. Chcemy prosić Dobrego Boga, by raczył powołać z naszej wspólnoty parafialnej robotników na swoim żniwie. Po Eucharystii spotkanie z rodzicami w Sali Parafialnej.

Więcej
Wyjazd do aquaparku
(2013-01-27)

Już w najbliższą sobotę 2 lutego wyruszamy w kierunku Rudy Śląskiej na wodne szaleństwa w najnowszym kompleksie basenowym AQADROM. O niektórych atrakcjach, które na nas czekają mogliście przeczytać w jednym z wcześniejszych newsów. W rozwinięciu wiadomości przedstawiamy zróżnicowany sposób płatności za basen. Dopłacamy tylko za część podróży wynajętym autobusem, a bilet wejściowy na basen mamy za darmo! Pieniądze w kopercie przynosimy w tygodniu do szuflady Księdza do piątku włącznie!!!

Więcej
Spotkanie dekanalnych duszpasterzy ministrantów
(2013-01-25)

W najbliższą sobotę o godz. 11.00 w naszej parafii odbędzie się  spotkanie Dekanalnych Duszpasterzy Ministrantów. Na spotkaniu zostaną poruszone tematy związane m.in. z rekolekcjami wakacyjnymi ministrantów, zapisami na rekolekcje, rolą duszpasterza dekanalnego lub wyznaczonego księdza z dekanatu w tej sprawie.

Więcej