Kronika
Punktacja za luty...
(2013-03-02)

Nadszedł czas, by podsumować najkrótszy miesiąc w roku - luty. Tak się złożyło, że w tym miesiącu przypadły ferie zimowe w naszym województwie. Ferie jak wiadomo, to czas wolny od szkoły, ale każdy ministrant powinien pamiętać, że nie jest to czas wolny od Pana Boga. Tym bardziej, gdy mamy wolne od szkoły, od nauki, to mamy więcej czasu by poświęcić go Bogu.

Więcej
Zdjęcia z wyjazdu do Brennej
(2013-02-24)

W internecie krąży już wiele zdjęć  z ostatniej wizyty Dzieci Maryi i ministrantów w Brennej, jednak nic nie przebije ministranckiej galerii pod względem liczby zdjęć. Znajdziemy ich aż 463! Ci, którzy byli wiedzą, że to i tak tylko mały wycinek tego, co się tam działo.

Więcej
Bal przebierańców
(2013-02-15)

W sobotę 22 lutego po zbiórce ok. godz. 10.00 zapraszamy ministrantów na karnawałowy - bal przebierańców! Chcemy - podobnie jak w ubiegłym roku - bawić się razem z Dziećmi Maryi. Nie będzie to zwykła impreza, ponieważ każdy musi się przebrać - jak sama nazwa balu wskazuje, a przebranie staje się biletem wstępu :)

Więcej
Nabożeństwa wielkopostne
(2013-02-14)

Środą Popielcową wkroczyliśmy w Wielki Post. Przed nami czas refleksji, zatrzymania i dostrzeżenia miłości Boga, która dokonała się w męce Jezusa na krzyżu. Zgłębiać tajemnice naszej wiary możemy podczas tradycyjnych wielkopostnych nabożeństw: Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żali. Na rozważania kolejnych stacji drogi krzyżowej zapraszamy w każdy piątek po Mszy świętej szkolnej oraz po Mszy świętej wieczornej. A na nabożeństwo Gorzkich Żali tradycyjnie w każdą niedzielę o godz. 16.00.

Więcej
Rezygnacja papieża Benedykta XVI
(2013-02-12)

Z powodu podeszłego wieku papież Benedykt XVI podjął decyzję o  rezygnacji z posługi Biskupa Rzymu, Następcy Piotra. „28 lutego 2013 roku, od godziny 20.00, rzymska stolica, Stolica św. Piotra, będzie zwolniona (sede vacante) i będzie konieczne, aby ci, którzy do tego posiadają kompetencje, zwołali Konklawe dla wyboru nowego Papieża." Pamiętajmy w modlitwie o papieżu Benedykcie i Jego Następcy.

Więcej
Quiz
Księga gości
Galeria zdjęć
Urodziny
W dniu dzisiejszym żaden z ministrantów nie obchodzi urodzin.
Kronika
Ciekawe linki
Statystyki
Osób online: 6
Ilość odwiedzin: 3355443