Kronika
Niespodzianka od Dzieciątka
(2012-12-30)

Trwamy w oktawie Bożego Narodzenia, śpiewając kolędy i radując się z wolnego czasu od szkoły… Okazało się, że ministranci naszej parafii mają dodatkowy powód do radości. Oprócz paczek świątecznych pełnych łakoci i smakołyków, które dostali na spotkaniu bożonarodzeniowym Dzieciątko przyniosło jeszcze jedną niespodziankę…

Więcej
Zapisy kolędowe
(2012-12-29)

W zakrystii znalazła się lista z ostatnimi trasami kolędowymi. Pierwszeństwo zapisów mają Ci ministranci, którzy są zapisani lub byli na mniej niż czterech kolędach oraz Ci, którzy mieszkają na danej trasie. Z zapisów wyłączeni są ministranci mający mniej niż 15 punktów miesięcznie oraz opuszczający zbiórki lub odprawy.

Więcej
Kolędowanie w panewnikach
(2012-12-28)

Niedziela 13 stycznia coraz bliżej! To dzień, w którym będziemy pielgrzymować do Panewnik na wspólne kolędowanie. Jak co roku - przy największej na Śląsku stajence - chcemy zgromadzić się razem z ministrantami naszej archidiecezji na wspólnym śpiewie kolęd i rozważaniach.

Więcej
Informacje bieżące
(2012-12-25)

Zapraszam do zapoznania się ze zmienionym planem służby w II dzień świąt Bożego Narodzenia. Tego dnia służymy dwa razy. Pierwszy raz na swojej służbie obowiązkowej, a drugi o godz. 11.30 na Mszy sprawowanej przez ks. bpa Piotra Liberę.

Więcej
Bożonarodzeniowe życzenia...
(2012-12-24)

Z okazji świąt Bożego Narodzenia życzę Wszystkim odwiedzającym naszą stronę, a szczególnie Wam Drodzy Kandydaci, Ministranci Młodsi i Starsi, Lektorzy i Kantorzy, Animatorzy, aby Jezus, Który przyszedł na świat z miłości do człowieka wyciągnął nad Wami swoją błogosławiącą dłoń.

Więcej