Kronika
Nowa punktacja za grudzień...
(2013-01-03)

Grudzień to miesiąc, podczas którego wiele się dzieje. Każdy ministrant może trochę nadgonić z punktami, ale też z gorliwością w służbie. Jednak pomimo prób zdobycia przez innych tytułu Ministranta Miesiąca, po raz kolejny z rzędu zostaje nim Krzysiu Gawlik, który wyprzedził wszystkich. Serdecznie Krzysiowi gratulujemy zwycięstwa w gorliwości !!

Więcej
Nowe fotomontaże...
(2013-01-02)

Wraz z Nowy Rokiem trochę radości Wam się przyda! Pamiętacie święto patronalne ku czci św. Tarsycjusza? A w programie artystycznym m.in. fotomontaże i teksty do zdjęć czytane przez Marka Chmielińskiego? Macie okazję to wszystko sobie przypomnieć…

Więcej
Noworoczne życzenia...
(2013-01-01)

Drodzy Ministranci, Animatorzy i Lektorzy! Drodzy Kandydaci i Wszyscy odwiedzający naszą stronę! W Nowym Roku życzę Wam ciągłego poznawania Chrystusa i radości z kroczenia z Nim przez życie. Niech Wasza wiara będzie coraz gorętsza – by zapalała innych do miłości Boga i bliźniego.

Więcej
Nowe zdjęcia ministrantów...
(2012-12-31)

Po raz ostatni w Starym Roku zamieszczamy newsa. Tym razem zapraszamy do działu „o nas”, tam w galerii ministrantów młodszych, lektorów i animatorów znalazły się najnowsze zdjęcia, które były wykonywane podczas święta patronalnego, ku czci świętego Tarsycjusza.

Więcej
Niespodzianka od Dzieciątka
(2012-12-30)

Trwamy w oktawie Bożego Narodzenia, śpiewając kolędy i radując się z wolnego czasu od szkoły… Okazało się, że ministranci naszej parafii mają dodatkowy powód do radości. Oprócz paczek świątecznych pełnych łakoci i smakołyków, które dostali na spotkaniu bożonarodzeniowym Dzieciątko przyniosło jeszcze jedną niespodziankę…

Więcej