Kronika
Świętymi bądźcie...
(2012-10-04)

Każdy z nas jest powołany do bycia świętym i na szczęście Pan Bóg nie zostawia nas samych. Oczywistą sprawą jest, że On nam pomaga, ale również posyła do nas „specjalnych” ludzi - przykłady do naśladowania, czyli po prostu tych, którzy już są święci.

Więcej
Pierwszy tydzień października
(2012-10-02)

Zbliża się pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca, a co za tym idzie, także i szereg ważnych wydarzeń związanych z naszą osobistą formacją duchową oraz ze sprawami organizacyjnymi całej naszej wspólnoty.

Więcej
Odprawa i film...
(2012-09-30)

W najbliższy wtorek zapraszamy na odprawę otwartą o godz. 19.00. Zaproszeni są nie tylko animatorzy, lektorzy i ministranci starsi, ale również uczniowie szkoły gimnazjalnej oraz starszych klas szkoły podstawowej. Zamierzamy oglądać wspólnie II część filmu: „Ksiądz Bosko. Apostoł Młodzieży”. Film opowiadający o niezwykłym świętym, księdzu Janie Bosko, który na przedmieściach Turynu zajmował się trudną i opuszczoną młodzieżą”. Na film można zabrać różnorodne przekąski…

Więcej
Październik miesiąc różańcowy
(2012-09-29)

Jak już ksiądz Czarek przypomniał na sobotniej zbiórce, wielkimi krokami zbliża się październik, a jak wiemy w tym miesiącu szczególnie Kościół katolicki odmawia różaniec. My jako ministranci też chcemy włączyć się w tą modlitwę oraz swoją służbą ułatwić wszystkim przeżywanie tej jakże pięknej modlitwy.

Więcej
Pomoc dla schroniska dla zwierząt
(2012-09-27)

Nasza wspólnota ministrancka angażuje się w różne akcje społeczne i charytatywne. Tym razem przyszedł czas na pomoc dla schroniska dla zwierząt…
Każdy kto tylko chce, może postarać się coś na ten cel ofiarować np. karmę dla psów lub kotów (może być garść suchej karmy od swojego pupila :)) jakieś psie, lub kocie przysmaki, mleko, kasza itp. Zbieramy również stare koce bądź ręczniki.

Więcej
Quiz
Księga gości
Galeria zdjęć
Urodziny
W dniu dzisiejszym żaden z ministrantów nie obchodzi urodzin.
Kronika
Ciekawe linki
Statystyki
Osób online: 6
Ilość odwiedzin: 2630844