Kronika
Listopadowa punktacja
(2012-12-19)

Po wielu długich i burzliwych debatach oraz podliczeniach, mamy w końcu wyniki listopadowej punktacji ministrantów. Walka jak zawsze była zacięta, ale jak to bywa wygrać mógł tylko jeden Chińczyk. Został nim nie kto inny, jak Krzysiu Gawlik!!!

Więcej
Zbiórki surowców wtórnych...
(2012-12-16)

Święta dopiero się zbliżają, a prawdziwe, świąteczne porządki zaczną się dopiero w przedświąteczny weekend. Ministranci się jednak tym nie przejmują, gdyż już przed Adwentem postanowili oczyścić z makulatury i puszek wszystkie hasioki w okolicy! Pierwszego grudnia na zbiórkę przynieśli 290 kg makulatury i 536 puszek!

Więcej
Spotkania w grupach...
(2012-12-05)

Nasze szeregi zasiliły się w nowoprzyjętych ministrantów, z czego się bardzo cieszymy. Mamy nadzieję, że z wielką gorliwością będą spełniać swoją posługę! Z tym faktem są związane również pewne „przetasowania” w składach grup wiekowych podczas spotkań w grupach na zbiórkach. Zapraszamy do zapoznania się z nowym podziałem na grupy oraz w niektórych przypadkach nowymi animatorami.

Więcej
Poszli w ciemno za światłem
(2012-12-03)

Dziś odbyły się pierwsze roraty pod hasłem "Poszli w ciemno za światłem".

Jak zwykle, roraty mają swoją piosenkę przewodnią - której możecie posłuchać tu. a której tekst znajdziecie również w rozwinięciu newsa.

Więcej
Zbliża się Adwent
(2012-11-27)

Już za tydzień miesiąc grudzień, a co za tym idzie - także i Adwent. W czasie trwania Adwentu, od poniedziałku do piątku, o godzinie 6.30 będą odprawiane Msze święte roratnie. Starajmy się pojawiać na Roratach jak najczęściej. DAJMY PRZYKŁAD INNYM!

Więcej