Kronika
Nowe funkcje i zadania...
(2012-09-19)

W tym roku formacyjnym nasi animatorzy i ministranci starsi zostali poproszeni o szczególną pomoc w formacji ministrantów. Przejmą wiele zadań i funkcji, będą odpowiedzialni za różnorodne sprawy związane z parafią i archidiecezją.  Warto zapoznać się z poszczególnymi funkcjami i zadaniami, które będą wykonywać, aby w miarę swoich możliwości im pomóc.

Więcej
Jezus daje radość
(2012-09-18)

Ministranci w czasie wakacji przeżyli wiele. Poznawali nowych ludzi, którzy często okazywali się przykładem świadków Chrystusa. Oto świadectwo jednego z ministrantów naszej parafii. Koniecznie trzeba przeczytać!

http://ministranci-bogucice.pl/wpisduchowosc,swiadectwo_wakacyjne,14.html

Więcej
Roczna punktacja!!!
(2012-09-15)

Już jest to, na co każdy ministrant w ostatnim czasie czekał, czyli roczna punktacja za rok formacyjny 2011/2012. Podczas całego roku wszyscy ministranci zdobywali punkty za swoją służbę: za Mszę obowiązkowe, nabożeństwa, apele czy jeszcze inne formy pobożności. Niestety zaliczali również punkty ujemne gdy nie wywiązali się ze swoich obowiązków ministranckich.

Więcej
Harmonogramy służby
(2012-09-13)

Zapraszam do zapoznania się z najnowszymi listami służby niedzielnej i w tygodniu. Koniecznie zerknijmy na naszą przynależność do grup niedzielnych i harmonogram służby. Od najbliższego poniedziałku ruszamy z liczeniem punktacji już według ustalonych grup.

Więcej
Editorial...
(2012-09-10)

Z dniem 31 sierpnia br. Ks. Arcybiskup Wiktor Skworc zamianował mnie duszpasterzem służby liturgicznej w naszej archidiecezji.  Będę próbował – na miarę swoich możliwości – kontynuować wszystkie dobre dzieła rozpoczęte w duszpasterstwie archidiecezjalnym.

Więcej
Quiz
Księga gości
Galeria zdjęć
Urodziny
W dniu dzisiejszym żaden z ministrantów nie obchodzi urodzin.
Kronika
Ciekawe linki
Statystyki
Osób online: 6
Ilość odwiedzin: 2686253