Kronika
Noworoczne życzenia...
(2013-01-01)

Drodzy Ministranci, Animatorzy i Lektorzy! Drodzy Kandydaci i Wszyscy odwiedzający naszą stronę! W Nowym Roku życzę Wam ciągłego poznawania Chrystusa i radości z kroczenia z Nim przez życie. Niech Wasza wiara będzie coraz gorętsza – by zapalała innych do miłości Boga i bliźniego.

Więcej
Nowe zdjęcia ministrantów...
(2012-12-31)

Po raz ostatni w Starym Roku zamieszczamy newsa. Tym razem zapraszamy do działu „o nas”, tam w galerii ministrantów młodszych, lektorów i animatorów znalazły się najnowsze zdjęcia, które były wykonywane podczas święta patronalnego, ku czci świętego Tarsycjusza.

Więcej
Niespodzianka od Dzieciątka
(2012-12-30)

Trwamy w oktawie Bożego Narodzenia, śpiewając kolędy i radując się z wolnego czasu od szkoły… Okazało się, że ministranci naszej parafii mają dodatkowy powód do radości. Oprócz paczek świątecznych pełnych łakoci i smakołyków, które dostali na spotkaniu bożonarodzeniowym Dzieciątko przyniosło jeszcze jedną niespodziankę…

Więcej
Zapisy kolędowe
(2012-12-29)

W zakrystii znalazła się lista z ostatnimi trasami kolędowymi. Pierwszeństwo zapisów mają Ci ministranci, którzy są zapisani lub byli na mniej niż czterech kolędach oraz Ci, którzy mieszkają na danej trasie. Z zapisów wyłączeni są ministranci mający mniej niż 15 punktów miesięcznie oraz opuszczający zbiórki lub odprawy.

Więcej
Kolędowanie w panewnikach
(2012-12-28)

Niedziela 13 stycznia coraz bliżej! To dzień, w którym będziemy pielgrzymować do Panewnik na wspólne kolędowanie. Jak co roku - przy największej na Śląsku stajence - chcemy zgromadzić się razem z ministrantami naszej archidiecezji na wspólnym śpiewie kolęd i rozważaniach.

Więcej
Quiz
Księga gości
Galeria zdjęć
Urodziny
W dniu dzisiejszym żaden z ministrantów nie obchodzi urodzin.
Kronika
Ciekawe linki
Statystyki
Osób online: 13
Ilość odwiedzin: 4254536