Kronika
Dzięki za głosowanie!!!
(2012-11-01)

Drodzy Ministranci Przyjaciele, Znajomi, Parafianie i Goście! Bardzo dziękuję Wam za oddawanie głosów na parafię św. Szczepana w Bogucicach, w konkursie na najładniejszy kościół naszego regionu. Jesteście Wielcy! Chociaż zdobyliśmy drugie miejsce pokazaliśmy, że potrafimy się zjednoczyć, a przy tym dobrze bawić.

Więcej
Głosujemy na naszą parafię!!!
(2012-10-30)

Drodzy Ministranci, Rodzice i Wszyscy Goście! „Dziennik Zachodni” zaprosił mieszkańców naszego województwa do udziału w plebiscycie na najładniejszy kościół regionu. Zachęcam i zapraszam do oddawania głosów na nasze sanktuarium w Katowicach - Bogucicach (głosuj tutaj).

Więcej
Najważniejsze informacje o kolędzie
(2012-10-29)

W zakrystii możemy wpisywać się na najbliższe trasy kolędowe, po zapełnieniu poszczególnych miejsc, nazwiska ministrantów będą nanoszone na ministrancką stronę internetową, aby pamiętać o swoich terminach. Tymczasem zapraszamy do zapoznania się z najważniejszymi informacjami kolędowymi.

Więcej
Harmonogram kolędy
(2012-10-26)

Ministranci oraz Ci, którzy odwiedzają naszą stronę zwykle wiele informacji zdobywają jako pierwsi. Tak też dzieje się i tym razem… Publikujemy harmonogram tegorocznej kolędy. Już teraz można sprawdzić termin, kiedy w moim domu i na mojej ulicy będą odwiedziny duszpasterskie. Potrzebne informacje znajdziemy w lewym panelu w dziale „służba”, pod hasłem: „odwiedziny kolędowe”.

Więcej
Urocz. Wszystkich Świętych i Dnia Zadusznego
(2012-10-24)

Zachęcam do zapoznania się z dodatkowymi funkcjami podczas Uroczystości Wszystkich Świętych i Dnia Zadusznego. 1 listopada zapraszam całą Służbę Liturgiczną na nabożeństwo za zmarłych o godz. 14.30 z procesją na cmentarz i 2 listopada o godz. 16.00 na nabożeństwo na cmentarzu i o 17.00 Mszę za zmarłych w kaplicy cmentarnej. Zapisy na asysty w zakrystii.

Więcej
Quiz
Księga gości
Galeria zdjęć
Urodziny
W dniu dzisiejszym żaden z ministrantów nie obchodzi urodzin.
Kronika
Ciekawe linki
Statystyki
Osób online: 7
Ilość odwiedzin: 3355490