Kronika
Harmonogram kolędy
(2012-10-26)

Ministranci oraz Ci, którzy odwiedzają naszą stronę zwykle wiele informacji zdobywają jako pierwsi. Tak też dzieje się i tym razem… Publikujemy harmonogram tegorocznej kolędy. Już teraz można sprawdzić termin, kiedy w moim domu i na mojej ulicy będą odwiedziny duszpasterskie. Potrzebne informacje znajdziemy w lewym panelu w dziale „służba”, pod hasłem: „odwiedziny kolędowe”.

Więcej
Urocz. Wszystkich Świętych i Dnia Zadusznego
(2012-10-24)

Zachęcam do zapoznania się z dodatkowymi funkcjami podczas Uroczystości Wszystkich Świętych i Dnia Zadusznego. 1 listopada zapraszam całą Służbę Liturgiczną na nabożeństwo za zmarłych o godz. 14.30 z procesją na cmentarz i 2 listopada o godz. 16.00 na nabożeństwo na cmentarzu i o 17.00 Mszę za zmarłych w kaplicy cmentarnej. Zapisy na asysty w zakrystii.

Więcej
Podziękowania...
(2012-10-22)

Bardzo serdecznie dziękuję za wszelkie wyrazy życzliwości, których doświadczyłem z okazji kolejnych "osiemnastych urodzin". Za każdą przesłaną wiadomością i dobrym słowem krył się konkretny człowiek, którego kiedyś spotkałem lub nadal spotykam zwłaszcza u nas w parafii…

Więcej
Urodziny ks. Opiekuna
(2012-10-17)

Już w najbliższą sobotę 20 października br., swoje kolejne urodziny będzie obchodził nasz opiekun – ksiądz Cezariusz. Zapraszamy na Mszę Świętą w jego intencji w sobotę o godz. 17.00.

Więcej
Puszkarze i gazeciarze...
(2012-10-16)

Dobiegł końca miesiąc wrzesień. Był to czas powrotu do szkolnych obowiązków i stałej służby tygodniowej. Pierwsze dni w szkole niektórzy spędzili na powtórce materiału, inni na pracy. I to pracy bardzo ciężkiej. Wieść niesie, że ministranci przeszukują wszystkie hasioki w Bogucicach, a wielkie sklepy zaczynają zamykać swoje katalogi na klucz, gdyż złomiorze znów zaczęli grasować...

Więcej
Quiz
Księga gości
Galeria zdjęć
Urodziny
W dniu dzisiejszym żaden z ministrantów nie obchodzi urodzin.
Kronika
Ciekawe linki
Statystyki
Osób online: 13
Ilość odwiedzin: 4253490