Kronika
Liczenie wiernych
(2012-10-14)

W najbliższą sobotę i niedzielę (20 i 21 października br.) przypada tradycyjne liczenie wiernych. Przed wybraną mszą należy być już na stanowisku co najmniej pół godziny wcześniej.

Więcej
Ministrant września!
(2012-10-05)

Nadszedł w końcu czas ogłoszenia ministranta miesiąca września! Walka jak zwykle była zażarta, pomimo trochę lżejszego traktowania z powodu różnych rotacji służby obowiązkowej - jak to zwykle bywa we wrześniu.

Więcej
Świętymi bądźcie...
(2012-10-04)

Każdy z nas jest powołany do bycia świętym i na szczęście Pan Bóg nie zostawia nas samych. Oczywistą sprawą jest, że On nam pomaga, ale również posyła do nas „specjalnych” ludzi - przykłady do naśladowania, czyli po prostu tych, którzy już są święci.

Więcej
Pierwszy tydzień października
(2012-10-02)

Zbliża się pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca, a co za tym idzie, także i szereg ważnych wydarzeń związanych z naszą osobistą formacją duchową oraz ze sprawami organizacyjnymi całej naszej wspólnoty.

Więcej
Odprawa i film...
(2012-09-30)

W najbliższy wtorek zapraszamy na odprawę otwartą o godz. 19.00. Zaproszeni są nie tylko animatorzy, lektorzy i ministranci starsi, ale również uczniowie szkoły gimnazjalnej oraz starszych klas szkoły podstawowej. Zamierzamy oglądać wspólnie II część filmu: „Ksiądz Bosko. Apostoł Młodzieży”. Film opowiadający o niezwykłym świętym, księdzu Janie Bosko, który na przedmieściach Turynu zajmował się trudną i opuszczoną młodzieżą”. Na film można zabrać różnorodne przekąski…

Więcej
Quiz
Księga gości
Galeria zdjęć
Urodziny
W dniu dzisiejszym żaden z ministrantów nie obchodzi urodzin.
Kronika
Ciekawe linki
Statystyki
Osób online: 4
Ilość odwiedzin: 4350903