Kronika
Nowe grupy na zbiórkach
(2012-09-26)

Rozpoczął się nowy rok formacyjny, a więc powracamy do naszych spotkań w grupach. Kończy się okres lenistwa i bierzemy się do pracy! Po pierwszym spotkaniu w grupach, które odbyło się 15.09.2012. nastąpiły drobne zmiany w składach grup. Zapraszam do zapoznania się z nowym podziałem.

Więcej
Ewangelizacja trzynastki...
(2012-09-21)

20 i 21 września br. wśród uczniów klas III-VI szkoły podstawowej nr 13. przeprowadziliśmy „małą ewangelizację”, która miała na celu zaproszenie uczniów popularnej „trzynastki” do grupy Dzieci Maryi oraz Ministrantów.

Więcej
Nowe funkcje i zadania...
(2012-09-19)

W tym roku formacyjnym nasi animatorzy i ministranci starsi zostali poproszeni o szczególną pomoc w formacji ministrantów. Przejmą wiele zadań i funkcji, będą odpowiedzialni za różnorodne sprawy związane z parafią i archidiecezją.  Warto zapoznać się z poszczególnymi funkcjami i zadaniami, które będą wykonywać, aby w miarę swoich możliwości im pomóc.

Więcej
Jezus daje radość
(2012-09-18)

Ministranci w czasie wakacji przeżyli wiele. Poznawali nowych ludzi, którzy często okazywali się przykładem świadków Chrystusa. Oto świadectwo jednego z ministrantów naszej parafii. Koniecznie trzeba przeczytać!

http://ministranci-bogucice.pl/wpisduchowosc,swiadectwo_wakacyjne,14.html

Więcej
Roczna punktacja!!!
(2012-09-15)

Już jest to, na co każdy ministrant w ostatnim czasie czekał, czyli roczna punktacja za rok formacyjny 2011/2012. Podczas całego roku wszyscy ministranci zdobywali punkty za swoją służbę: za Mszę obowiązkowe, nabożeństwa, apele czy jeszcze inne formy pobożności. Niestety zaliczali również punkty ujemne gdy nie wywiązali się ze swoich obowiązków ministranckich.

Więcej
Quiz
Księga gości
Galeria zdjęć
Urodziny
W dniu dzisiejszym żaden z ministrantów nie obchodzi urodzin.
Kronika
Ciekawe linki
Statystyki
Osób online: 4
Ilość odwiedzin: 3355426