Kronika
Urodziny ks. Proboszcza
(2012-08-29)

Serdecznie zapraszamy Wszystkich ministrantów na Mszę świętą w intencji księdza Proboszcza w najbliższy piątek o godz. 18.00! Niech modlitwa służby liturgicznej szczególnie towarzyszy księdzu Proboszczowi tego dnia! Na Uroczystej Eucharystii spodziewamy się również ks. Arcybiskupa Damiana Zimonia.

Więcej
Zbiórki, odprawy....
(2012-08-27)

W najbliższą środę 29 sierpnia o godz. 19.00 zapraszam animatorów i ministrantów starszych na odprawę. Chcemy poruszyć sprawy organizacyjne dotyczące naszej wspólnoty oraz zaplanować najważniejsze nadchodzące wydarzenia.

Więcej
Zapisy na pielgrzymkę...
(2012-08-25)

W zakrystii trwają zapisy na archidiecezjalną pielgrzymkę ministrantów do Turzy Śląskiej. Zostało niewiele czasu - zapisy tylko do środy 29 sierpnia br.!!! W razie braków miejsc decyduje kolejność zapisów. Wyjazd w czwartek 30 sierpnia o 7.45!!!

Więcej
Ministrancka pielgrzymka
(2012-08-10)

Służbę liturgiczną naszej parafii zapraszam na doroczną pielgrzymkę ministrantów. W tym roku wybieramy się do sanktuarium położonego na południu naszej archidiecezji - Turzy Śląskiej. Wyjazd w czwartek 30 sierpnia br. z parkingu przy probostwie o godz. 7.45. Zabieramy ze sobą sztandar oraz stroje liturgiczne w kolorze czerwonym oraz suchy prowiant i mokre picie…

Więcej
Wakacyjna zbiórka i konkursy
(2012-08-08)

Zapraszam na zbiórkę, która odbędzie się w najbliższą sobotę 11 sierpnia br. o godz. 10.00. Chcemy zaktualizować plany służby, aby zapobiec brakom ministrantów na mszach i nabożeństwach. Oprócz tego pragniemy ucieszyć się tymi, którzy są na miejscu, podziękować za wakacyjną służbę i wspólnie  razem wziąć udział w wakacyjnych konkursach.

Więcej