Kronika
Zakończenie roku szkolnego
(2012-06-26)

W piątek przypada zakończenie roku szkolnego i katechetycznego. Zapraszamy do wspólnego dziękczynienia Bogu za kończący się rok szkolny. Ministranci z poszczególnych szkół służą na swoich mszach!!!

Więcej
Podziękowania po festynie
(2012-06-25)

W najbliższym czasie (czwartek po spowiedzi o 15.00) będziemy roznosić podziękowania do ofiarodawców za festyn parafialny. Chcemy podziękować Wszystkim Współpracownikom Parafialnej Biesiady!

Więcej
Zwycięstwo!
(2012-06-23)

Najmłodszym ministrantom serdecznie gratulujemy zwycięstwa w Dekanalnych Rozgrywkach w Piłce Nożnej. Pomimo silnych drużyn przeciwników oraz niesprzyjających warunków na boisku ministranci z Bogucic - ze szkoły podstawowej - okazali się najlepsi!

Więcej
Dekanalne rozgrywki!
(2012-06-18)

Drodzy Ministranci! Zapraszam Was do wzięcia udziału w Dekanalnym Turnieju Piłki Nożnej w najbliższą sobotę! Zbiórka od godz. 8.30 do 9.00. Pojedziemy autobusem na Murcki, aby po raz kolejny powalczyć o puchary i pierwsze miejsca!

Więcej
Płatności za wyjazd do Zakopanego
(2012-06-16)

W zakrystii została umieszczona specjalna lista płatności za wyjazd do Zakopanego. Jak zwykle przy wyjazdach została uwzględniona punktacja, zbiórki i odprawy i przede wszystkim liczba tras kolędowych. Jako specjalny bonus nie liczono uczestnictwa w nabożeństwach (październikowych, majowych i czerwcowych) co spowodowało obniżenie kosztów – patrz lista w zakrystii.

Więcej
Quiz
Księga gości
Galeria zdjęć
Urodziny
W dniu dzisiejszym żaden z ministrantów nie obchodzi urodzin.
Kronika
Ciekawe linki
Statystyki
Osób online: 4
Ilość odwiedzin: 3327239