Kronika
Zwycięzcy: Gazeciarz i Puszkmen
(2012-07-22)

Z wielką radością możemy ogłosić wyniki konkursu na „Wielkiego Gazeciarza” i „Puszkmena”. Akcja i Wasze zaangażowanie w działania ekologiczne przerosły wszelkie oczekiwania i są godne podziwu! Wszystkie zestawienia zostały policzone i podsumowane. Zwycięzcą „Żelbetonowej Gazety” został Bartek Górski, który zebrał aż 332, 3 kg makulatury i Łukasz Kalisiak, który zebrał 1145 puszek!

Więcej
Służba wakacyjna
(2012-07-21)

W zakrystii zostały zaktualizowane plany służby wakacyjnej. Zapraszam do zapoznania się z nimi. Ministranci pozostający w parafii podczas wakacji szczególnie proszeni są o zapisywanie się w wolne miejsca na listach.  Naszym bogucickim honorem jest nie dopuścić by jakaś Msza była nieobsadzona przez ministrantów!

Więcej
Zwycięzcy Biegu Samarytańskiego
(2012-06-30)

Serdecznie gratulujemy uczestnikom i zwycięzcom Biegu Samarytańskiego! Wszystkie osoby uczestniczące w „Biegu”, a zarazem w ogłoszeniu wyników o 10.30 otrzymały atrakcyjne nagrody m.in.: kebaby, gadżety sportowe: flagi, opaski i kredki do malowania twarzy - w biało – czerwonych kolorach, słodycze, pieniądze na lody oraz wiele innych atrakcyjnych nagród!

Więcej
Karty na wakacyjny wyjazd
(2012-06-27)

W czwartek po spowiedzi (15.00) i roznoszeniu festynowych podziękowań będzie można zabrać karty na wyjazd wakacyjny do Zakopanego. Karty będą rozdawane również na zbiórce sobotniej, po Biegu Samarytańskim.

Więcej
Zakończenie roku szkolnego
(2012-06-26)

W piątek przypada zakończenie roku szkolnego i katechetycznego. Zapraszamy do wspólnego dziękczynienia Bogu za kończący się rok szkolny. Ministranci z poszczególnych szkół służą na swoich mszach!!!

Więcej
Quiz
Księga gości
Galeria zdjęć
Urodziny
W dniu dzisiejszym
urodziny obchodzą:


Tymoteusz Gwóźdź

Solenizantom życzymy
Błogosławieństwa Bożego...
Kronika
Ciekawe linki
Statystyki
Osób online: 7
Ilość odwiedzin: 4263782