Kronika
Podziękowania po rekolekcjach...
(2012-03-13)

Dziękuję Wszystkim animatorom uczestniczącym w rekolekcjach wielkopostnych w naszej parafii. Piękne modlitwy, dobre postanowienia, chwile refleksji, ubogacanie warsztatu animatora przez spotkania z ciekawymi ludźmi i w grupach, wzajemne wymiany doświadczeń, to tylko niektóre z owoców rekolekcji. Na pewno każdy mógł wzmocnić swoją wiarę oraz spotkać rówieśników, którzy wyznają gorliwie swoją wiarę i miłość do Jezusa na co dzień! Oby owoców rekolekcji było jak najwięcej…

Więcej
Rekolekcje animatorów
(2012-03-07)

Już od najbliższego piątku, w naszej parafii będziemy gościli ponad pięćdziesięciu animatorów z różnych parafii archidiecezji przeżywających swoje wielkopostne rekolekcje. Zamieszkają w Domu Pielgrzyma i przez trzy dni będą próbować przypatrzeć się swojej relacji do Pana Boga przez pryzmat modlitwy, spowiedzi, adoracji Najświętszego Sakramentu.

Więcej
Punktacja za luty...
(2012-03-02)

W zakrystii znajdziemy najnowszy plan punktacji za miesiąc luty. W tym okresie przypadały ferie zimowe, dlatego punktacja wyglądała trochę inaczej. Za okres ferii liczyły się tylko obecności (nie było punktów ujemnych), a druga część – po feriach była liczona według zwykłych zasad.

Więcej
Podziękowania i informacja o zmianach...
(2012-02-29)

Dziękuję wszystkim ministrantom za zaangażowanie w rekolekcje ministranckie oraz spotkania z drugimi klasami. Po raz kolejny pokazaliście, że można na Was liczyć, a także Waszą chęć nieustannej formacji i doskonalenia swojego wnętrza dla Pana Jezusa. W dziale zbiórki nastąpiła mała zmiana dotycząca zbiórki sobotniej. Odbędzie się ona tradycyjnie o godz.9.00.

Więcej
I czwartek i spotkanie z rodzicami
(2012-02-28)

W najbliższy I czwartek miesiąca zapraszam służbę liturgiczną na Mszę świętą w intencji powołań do służby Bożej w Kościele. Zapisy na pierwszoczwartkową asystę u Łukasza Wolaka. Po Mszy spotkanie organizacyjne z rodzicami w salce.

Więcej
Quiz
Księga gości
Galeria zdjęć
Urodziny
W dniu dzisiejszym żaden z ministrantów nie obchodzi urodzin.
Kronika
Ciekawe linki
Statystyki
Osób online: 4
Ilość odwiedzin: 2686230