Kronika
Mecz i grill
(2012-06-07)

W najbliższą sobotę zapraszamy Ministrantów na zbiórkę sportową i grilla. O godz. 10.00 będziemy grali mecz z dziećmi z Ośrodka u Sióstr. Wybieramy składy i zbieramy drużyny w poszczególnych kategoriach wiekowych! Zabieramy miękkie obuwie (nie można mieć korków).

Więcej
Najbliższe posługi ministrantów...
(2012-06-01)

W najbliższym czasie czeka na nas wiele wzmożonej pracy. Musimy wykazać się wielką dojrzałością i sumiennością w wypełnianiu ministranckich obowiązków. Oprócz festynu parafialnego, który organizujemy i współtworzymy będziemy przeżywać wiele wydarzeń parafialnych, w których będziemy posługiwać:

Więcej
Informacje o festynie...
(2012-05-29)

Po raz kolejny ministranci naszej parafii wraz z rodzicami są głównymi organizatorami festynu. Z roku na rok podwyższamy poprzeczkę… W lewym panelu uruchomiliśmy „festynowe dodatki”. Znajdziemy tam dokładny program, informacje o festynowych atrakcjach, więcej wiadomości na temat występujących artystów oraz ofiarodawcach. Część wiadomości jest w przygotowaniu, ale już w najbliższym czasie zostanie udostępniona.

Więcej
Bierzmowanie
(2012-05-28)

Już w najbliższą środę z rąk ks. arcybiskupa Wiktora Skworca młodzież naszej parafii przyjmie sakrament Bierzmowania. W środę o godz. 18.00 służymy wszyscy obowiązkowo. Przychodzimy pół godziny wcześniej i służymy w komżach świątecznych. Osoby spełniające poszczególne funkcje przedstawiamy w rozwinięciu.

Więcej
Przygotowania do festynu
(2012-05-27)

W najbliższy wtorek rodzice ministrantów będą mieli okazję rozpocząć bezpośrednie przygotowania do festynu. Prace będą polegały m.in. na przygotowaniu festynowych plakatów, segregacji i przygotowaniu fantów oraz uporządkowaniu salek. Przedstawiamy osoby chętne zapisane na przygotowania we wtorek 29 maja oraz 6 czerwca przed festynem.

Więcej