Kronika
Niedziela Palmowa
(2012-03-20)

Zapraszamy do zapoznania się z podziałem ról podczas czytania opisu Męki Pańskiej w Niedzielę Palmową. Nie zapomnijmy zabrać ze sobą palm do poświęcenia.

Więcej
Czytamy Ewangelię wg św. Marka
(2012-03-19)

Zapraszam wszystkich ministrantów do czytania Ewangelii według św. Marka. Przed świętami odbędzie się etap parafialny wśród ministrantów, Dzieci Maryi, Oazy i chórku. Trzech naszych przedstawicieli w kategoriach: szkoła podstawowa, gimnazjum i liceum weźmie udział w eliminacjach dekanalnych.

Więcej
Podziękowania po rekolekcjach...
(2012-03-13)

Dziękuję Wszystkim animatorom uczestniczącym w rekolekcjach wielkopostnych w naszej parafii. Piękne modlitwy, dobre postanowienia, chwile refleksji, ubogacanie warsztatu animatora przez spotkania z ciekawymi ludźmi i w grupach, wzajemne wymiany doświadczeń, to tylko niektóre z owoców rekolekcji. Na pewno każdy mógł wzmocnić swoją wiarę oraz spotkać rówieśników, którzy wyznają gorliwie swoją wiarę i miłość do Jezusa na co dzień! Oby owoców rekolekcji było jak najwięcej…

Więcej
Rekolekcje animatorów
(2012-03-07)

Już od najbliższego piątku, w naszej parafii będziemy gościli ponad pięćdziesięciu animatorów z różnych parafii archidiecezji przeżywających swoje wielkopostne rekolekcje. Zamieszkają w Domu Pielgrzyma i przez trzy dni będą próbować przypatrzeć się swojej relacji do Pana Boga przez pryzmat modlitwy, spowiedzi, adoracji Najświętszego Sakramentu.

Więcej
Punktacja za luty...
(2012-03-02)

W zakrystii znajdziemy najnowszy plan punktacji za miesiąc luty. W tym okresie przypadały ferie zimowe, dlatego punktacja wyglądała trochę inaczej. Za okres ferii liczyły się tylko obecności (nie było punktów ujemnych), a druga część – po feriach była liczona według zwykłych zasad.

Więcej