Kronika
Nowa punktacja...
(2012-04-02)

W zakrystii możemy zapoznać się z punktacją za miesiąc marzec. Odkryciem tego miesiąca okazał się Franciszek Kaszowski, który zdobył aż 47 punktów, co zaowocowało zdobyciem przez niego zaszczytnego tytułu ministranta miesiąca! Gratulujemy mu serdecznie życząc dalszych sukcesów punktowych.

Więcej
Zapisy na asysty w zakrystii
(2012-04-01)

W zakrystii można się zapisywać na adorację przy ciemnicy i przy Bożym Grobie. Ponadto szczególnie ministrantów młodszych prosimy o zaangażowanie się w Mszę Wielkoczwartkową o godz. 16.00 i Drogi Krzyżowe w Wielki Piątek o godz. 9.00 i 15.00. Możemy również sprawdzić lub zapisać się do asysty przez Triduum Paschalne.

Więcej
Wyniki konkursu
(2012-03-31)

Po zaciętych bojach udało się przeprowadzić parafialny etap konkursu na najlepszą znajomość Ewangelii wg św. Marka. Przedstawiamy wszystkich uczestników biorących udział w biblijnych zmaganiach wraz z uzyskaną punktacją. Najważniejszym celem konkursu było pogłębienie swojej wiary i poszerzenie wiedzy. Patrząc tymi kategoriami można śmiało powiedzieć, że każdy został zwycięzcą, bo wie więcej niż kolega czy koleżanka, którzy nie zajrzeli do Pisma Świętego! Wszystkim biorącym udział serdecznie gratulujemy! Każdy uczestnik na spotkaniach formacyjnych dodatkowo zostanie uhonorowany specjalną nagrodą, a najlepsi będą reprezentować nas na konkursie dekanalnym 14 kwietnia w naszej parafii!

Więcej
Konkurs na "najlepszą" parafię Katowic...
(2012-03-29)

Drodzy Ministranci! W Internecie do soboty do północy trwa konkurs  na „najlepszy” Kościół w Katowicach. Nasza parafia jest na drugim miejscu. Zachęcam do głosowania! Z jednego komputera można oddać 5 głosów! Zachęcajcie do głosowania rodziców, znajomych.

Więcej
Parafialny etap konkursu z Ewangelii wg św. Marka
(2012-03-28)

W najbliższą sobotę 31 marca wszyscy ministranci wraz z Dziećmi Maryi, Chórkiem i Oazą piszą pierwszy parafialny etap konkursu ze znajomości Ewangelii według św. Marka. Przynosimy ze sobą długopisy. Kartki wraz z pytaniami dla poszczególnych grup wiekowych otrzymamy na miejscu. Szykuje się ostra rywalizacja…

Więcej
Quiz
Księga gości
Galeria zdjęć
Urodziny
W dniu dzisiejszym żaden z ministrantów nie obchodzi urodzin.
Kronika
Ciekawe linki
Statystyki
Osób online: 3
Ilość odwiedzin: 3389994