Kronika
Podsumowanie kolędy i wyjazd do Brennej
(2012-01-27)

W zakrystii znajdziemy podsumowanie naszych wyjść kolędowych. Na liście z punktacją, przy swoim nazwisku znajdziemy daty, w których szliśmy na kolędę. Osobą, która wniosła najwięcej swojego zaangażowania w kolędy był Bartek Kaciuba, który uczestniczył w odwiedzinach duszpasterskich aż 19 razy! Dziesięciu ministrantów, którzy najczęściej chodzili po kolędzie, jako nagrodę, ma możliwość wyjazdu do Brennej Pinkas wraz z Dziećmi Maryi!

Więcej
Sprzątanie salek
(2012-01-25)

Chętnych ministrantów (od gimnazjum wzwyż), którzy pragną pomóc w sprzątaniu salek zapraszam w najbliższy piątek od godz. 16.00. Można przyjść nawet tylko na pół godziny. Ważne abyśmy posprzątali dekoracje świąteczne, odkurzyli i umyli podłogi i doprowadzili salki do używalności…. Serdecznie zapraszam.

Bal karnawałowy
(2012-01-24)

Wszystkich kandydatów, ministrantów młodszych i starszych oraz animatorów zapraszamy na bal karnawałowy w najbliższą sobotę o godz. 10.00, bezpośrednio po zbiórce. Zamierzamy bawić się wraz z Dziećmi Maryi w unikalnych przebraniach z bajek lub filmów.

Więcej
Oglądajcie fotomontaże!!!
(2012-01-21)

Drodzy Ministranci oraz Wszyscy odwiedzający Goście! Dla Was nieustannie chcemy ulepszać i zmieniać naszą stronę.  Dlatego nadszedł czas, by zaprezentować coś wyjątkowego w naszej witrynie: FOTOMONTAŻE!!! Znajdziemy je w panelu po lewej stronie, w dolnym rogu.  Ponad 70 fotografii w najrozmaitszych pozach, ubiorach i sytuacjach.

Więcej
Nowe fotografie w galerii
(2012-01-17)

Zapraszam do galerii tam znajdziemy mnóstwo zdjęć z ostatnich wydarzeń dziejących się w parafii i w gronie ministrantów. W katalogu roraty dodano kilkadziesiąt fotografii zbiorowych i indywidualnych z drugiej połowy rorat. Ponadto zdjęcia z Jasełek ze szkoły podstawowej numer 13 ponieważ ministranci i Dzieci Maryi brały w nich udział.

Więcej