Kronika
Nowe fotografie w galerii
(2012-01-17)

Zapraszam do galerii tam znajdziemy mnóstwo zdjęć z ostatnich wydarzeń dziejących się w parafii i w gronie ministrantów. W katalogu roraty dodano kilkadziesiąt fotografii zbiorowych i indywidualnych z drugiej połowy rorat. Ponadto zdjęcia z Jasełek ze szkoły podstawowej numer 13 ponieważ ministranci i Dzieci Maryi brały w nich udział.

Więcej
Podziękowania...
(2012-01-15)

Dziękuję Wszystkim ministrantom za piękną służbę podczas Eucharystii z księdzem Arcybiskupem Wiktorem Skworcem oraz przez całą niedzielę. Niech służba każdego z Was nieustannie jest pięknym darem ofiarowanym Bogu.

Więcej
Funkcje
(2012-01-13)

W rozwinięciu strony przypominamy funkcje wykonywane podczas uroczystej Mszy świętej z księdzem Arcybiskupem Wiktorem Skworcem w Naszej parafii.

Więcej
Wizyta ks. Arcybiskupa w naszym sanktuarium
(2012-01-11)

Wiadomość z ostatniej chwili. W najbliższą niedzielę czeka nas piękne wyzwanie. Ks. Arcybiskup Wiktor Skworc chce nawiedzić naszą parafię. O godz. 10.00 odbędzie się uroczyste przywitanie w drzwiach kościoła, ucałowanie krzyża, okadzenie wiernych i pokropienie wodą święconą. Następnie ks. Arcybiskup uda się do prezbiterium by celebrować Mszę świętą.

Więcej
Kolędowanie ministrantów...
(2012-01-06)

Jutro o godz. 14.15 wyjeżdżamy do Panewnik na wspólne kolędowanie ministrantów naszej archidiecezji! Pojedziemy samochodami z rodzicami Mateusza Wyszogrodzkiego, Krzysia Gawlika, Kacpra Gieronia i Bartka Kukuły (2 auta). Wyjątkowo na kolędę w dniu jutrzejszym możemy iść pojedynczo. Pamiętajmy również o Mszach świetych popołudniowych.

Więcej