Kronika
Postanowienia i wielkopostna modlitwa
(2012-02-23)

Środą Popielcową rozpoczęliśmy Wielki Post. Zachęcam do uczynienia konkretnych postanowień jeszcze przed I niedzielą Wielkiego Postu! W rozwinięciu wiadomości oraz w zakrystii możemy zapoznać się z nową modlitwą ministranta przed i po służbie, którą będziemy odmawiać przez najbliższe 40 dni....

Więcej
Nabożeństwa pasyjne
(2012-02-22)

Zapraszam do zapoznania się z harmonogramem uczestnictwa w nabożeństwach pasyjnych. Oczywiście każdy z ministrantów jest zaproszony, co tydzień na Drogę Krzyżową i Gorzkie Żale.

Więcej
Środa Popielcowa
(2012-02-19)

W tym tygodniu przypada Środa Popielcowa, którą wraz z całym Kościołem rozpoczynamy okres Wielkiego Postu. Przypominamy, że w tym dniu obowiązuje post ilościowy i jakościowy (nie jemy mięsa oraz ograniczamy się do dwóch posiłków sytych lub trzech lekkich). W trakcie każdej Mszy odbędzie się obrzęd posypania głów popiołem. W tym dniu każdy z nas ma służbę obowiązkową.

Więcej
Rekolekcje dla animatorów - zapowiedź
(2012-02-18)

Po pięknych latach rekolekcyjnych w Chwałowicach zmienia się formuła i miejsce wielkopostnych rekolekcji animatorskich. Odbędą się one w naszym Domu Rekolekcyjnym w dniach od 9 do 11 marca br. (piątek – niedziela). Będą nawiązywały do tematu roku duszpasterskiego: „Kościół naszym domem”. Informacje te podajemy, aby nie być zdziwionymi pobytem innych animatorów w naszej parafii.

Więcej
Zbiórki i odprawy...
(2012-02-11)

Animatorów i ministrantów zachęcam do zapoznania się z najnowszym harmonogramem odpraw i zbiórek aż do końca roku szkolnego. Poprzez ten podział możemy się zorientować nie tylko w bieżących sprawach ministrantów oraz  godzinach spotkań, ale także zaplanować i dostosować swoje prywatne plany i zadania.

Więcej
Quiz
Księga gości
Galeria zdjęć
Urodziny
W dniu dzisiejszym żaden z ministrantów nie obchodzi urodzin.
Kronika
Ciekawe linki
Statystyki
Osób online: 10
Ilość odwiedzin: 4254495