Kronika
Nowy kontener na szkło!
(2011-12-19)

Na naszym placu przy probostwie pojawił się kolejny ministrancki kontener na surowce wtórne. Mamy już żółty na plastik, niebieski na makulaturę i teraz nowy, zielony na szkło. Zachęcam ministrantów do wrzucania tam rozmaitych szklanych pojemników szczególnie słoiki i butelki.

Więcej
Jasełka i zmiana terminu odprawy
(2011-12-18)

Ministrantów pragnących pomóc przy wykonywaniu dekoracji jasełkowej w szkole podstawowej nr 13 zapraszam we wtorek o godz. 16.00 do szkoły.

Więcej
Zdajemy testy...
(2011-12-17)

Na przedostatniej zbiórce poznaliśmy punktację z ministranckich testów, które pisaliśmy na zbiórce. Wielu jeszcze musi się podciągnąć w doskonaleniu swojego „warsztatu”. Poniżej prezentujemy pojęcia, które były na teście, aby jeszcze raz je sobie przyswoić i nauczyć.

Więcej
Spotkanie świąteczne
(2011-12-15)

Służbę Liturgiczną zapraszamy na ministrancki opłatek. Rozpoczniemy go o godz. 9.00 wspólną modlitwą w kościele prowadzoną przez animatorów. Przed Najświętszym Sakramentem będziemy chcieli podziękować za wszelkie dobro, które dzieje się między nami oraz w naszych domach. Będziemy chcieli również przeprosić za wszelkie niedociągnięcia i grzechy. Podczas modlitwy będzie okazja do Sakramentu Pokuty i Pojednania.

Więcej
O nas w Małym Gościu...
(2011-12-07)

Zachęcam ministrantów do zajrzenia do wydania internetowego Małego Gościa Niedzielnego (www.malygosc.pl), w którym w zakładce „ministranci” i w podstronie „Opisani w Małym Gościu” jest artykuł o nas (http://www.malygosc.pl/doc/946916.Twardziele-w-kosciele). Warto kliknąć „lubię to”. Czekamy na Wasze wejścia!

Więcej