Kronika
Nowości na stronie!
(2011-11-16)

Na naszej stronie ministranckiej zaktualizowaliśmy nasze działy duchowość i praktyka. W tych miejscach każdy z ministrantów znajdzie najważniejsze informacje dla siebie. Mam nadzieję, że przez te wiadomości wzbogaci się nasza wiedza, a także „głód” zgłębiania tajników liturgii!

Więcej
Podziękowania...
(2011-11-14)

Ministranckie święto przeszło już do historii. Z tej okazji płyną podziękowania w kierunku wszystkich członków parafialnej Służby Liturgicznej za zaangażowanie się w szeroko pojętą służbę Bogu i ludziom! Dziękujemy Animatorom, Ministrantom Starszym, Lektorom, Ministrantom Młodszym i nowo przyjętym kandydatom, a także Panom Kościelnym i Nadzwyczajnym Szafarzom Eucharystii, Siostrom, Organistom,  za wszelkie zaangażowanie i posługę.

Więcej
Życzenia z okazji wspomnienia św. Tarsycjusza
(2011-11-12)

Z okazji wspomnienia świętego Tarsycjusza patrona służby liturgicznej, dziękujemy Wam drodzy ministranci za  posługę przy ołtarzu, a zarazem życzymy dalszej gorliwości i sumienności w służbie Chrystusowi oraz wiele radości z  pełnienia tej posługi. Bądźcie przyjaciółmi Jezusa i swoimi sercami codziennie kochajcie Go jeszcze mocniej! Niech bliskość przebywania z Nim pomaga Wam szczególnie wtedy, gdy będziecie przeżywać smutki i kłopoty, rozmaite zmartwienia i problemy. Niech On umacnia Was szczególnie wtedy swoimi łaskami!

Więcej
Ramowy Program Patronalnego Święta Ministrantów
(2011-11-09)

Wielu Ministrantów i Rodziców z niecierpliwością oczekuje szczegółów dotyczących patronalnego święta Służby Liturgicznej. Wiele informacji znalazło sie już w imiennych zaproszeniach. W rozwinięciu wiadomości podajemy kolejne wiadomosci dotyczące najbliższych ministranckich radosci...

Więcej
Przygotowania do świętowania
(2011-11-07)

Już w najbliższą sobotę 13 listopada będziemy świętować Uroczystość Patronalną Służby Liturgicznej ku czci świętego Tarsycjusza. Inne spotkania oraz remont sali parafialnej spowodował przeniesienie tego święta na najbliższą sobotę, a nie tak jak wypada wspomnienie w kalendarzu liturgicznym 21 listopada.

Więcej