Kronika
Msza i spotkanie - I czwartek
(2011-10-03)

Zapraszamy rodziców i ministrantów do udziału w różańcu i Mszy świętej z okazji I czwartku miesiąca 6 października o 17.15. Po Mszy świętej w intencji powołań zapraszamy rodziców i ministrantów na salki, na spotkanie organizacyjne dotyczące nowego roku formacyjnego. Zostało jeszcze kilka wolnych miejsc do wpisania na asystę w I czwartek miesiąca.

Więcej
Punktacja roczna...
(2011-10-02)

W zakrystii została wywieszona lista podsumowująca punktację za rok formacyjny 2010/2011. Ministrant z największą roczną punktacją to Patryk Paszko, który od dłuższego czasu wyróżnia się wielką gorliwością i sumiennością w służbie przy ołtarzu. Patrykowi życzymy dalszej niesłabnącej gorliwości, a pozostałych ministrantów zachęcamy do dalszej ofiarnej służby.

Więcej
Podział na grupy (zbiórki)
(2011-09-29)

Przedstawiamy podział na grupy podczas sobotnich zbiórek. Już w najbliższą sobotę w takich składach spotkamy się na pierwszych spotkaniach w grupach podsumowujących wyjazd do Francji i ministranckie wakacje. W najbliższym czasie rozpoczniemy również modlitwę przed i po zbiórce prowadzoną przez wspomniane grupy.

Więcej
Wyjście na kabaret
(2011-09-27)

Ministrantów naszej parafii zapraszam na CYRK SOCRATIRONA, czyli spektakl kabaretowy 30 września o godz. 18.00 w Młodzieżowym Domu Kultury na Osiedlu Tysiąclecia (ul. Tysiąclecia 5) w Katowicach.

Więcej
Harmonogram odmawiania różańca
(2011-09-25)

W sobotę rozpoczyna się miesiąc październik. Zachęcam wszystkich ministrantów do uczestnictwa w nabożeństwach październikowych. W tygodniu różaniec odmawiamy o godz. 17.15, a w soboty i niedziele o godz. 16.15. Poniżej przedstawiam harmonogram prowadzenia różańca. Już teraz proszę ministrantó o zarezerwowanie sobie czasu, szczególnie wtedy kiedy nasza grupa będzie prowadziła tą maryjną modlitwę.

Więcej