Kronika
Życzenia...
(2011-12-24)

Z okazji świąt Bożego Narodzenia życzę Wam Drodzy Kandydaci, Ministranci Młodsi i Starsi, Lektorzy i Kantorzy, Animatorzy, aby Jezus, Który przyszedł na świat z miłości do człowieka wyciągnął nad Wami swoją błogosławiącą dłoń. Niech Jego przyjście rozjaśni cienie Waszego życia i posługi, doda sił do nieustannej przemiany serc. Niech Ten, który każdego dnia rodzi się na ołtarzu, będzie obecny w Waszym życiu! Z życzeniami i podziękowaniami za zaangażowanie w służbę Bogu i ludziom

Nowy kontener na szkło!
(2011-12-19)

Na naszym placu przy probostwie pojawił się kolejny ministrancki kontener na surowce wtórne. Mamy już żółty na plastik, niebieski na makulaturę i teraz nowy, zielony na szkło. Zachęcam ministrantów do wrzucania tam rozmaitych szklanych pojemników szczególnie słoiki i butelki.

Więcej
Jasełka i zmiana terminu odprawy
(2011-12-18)

Ministrantów pragnących pomóc przy wykonywaniu dekoracji jasełkowej w szkole podstawowej nr 13 zapraszam we wtorek o godz. 16.00 do szkoły.

Więcej
Zdajemy testy...
(2011-12-17)

Na przedostatniej zbiórce poznaliśmy punktację z ministranckich testów, które pisaliśmy na zbiórce. Wielu jeszcze musi się podciągnąć w doskonaleniu swojego „warsztatu”. Poniżej prezentujemy pojęcia, które były na teście, aby jeszcze raz je sobie przyswoić i nauczyć.

Więcej
Spotkanie świąteczne
(2011-12-15)

Służbę Liturgiczną zapraszamy na ministrancki opłatek. Rozpoczniemy go o godz. 9.00 wspólną modlitwą w kościele prowadzoną przez animatorów. Przed Najświętszym Sakramentem będziemy chcieli podziękować za wszelkie dobro, które dzieje się między nami oraz w naszych domach. Będziemy chcieli również przeprosić za wszelkie niedociągnięcia i grzechy. Podczas modlitwy będzie okazja do Sakramentu Pokuty i Pojednania.

Więcej
Quiz
Księga gości
Galeria zdjęć
Urodziny
W dniu dzisiejszym żaden z ministrantów nie obchodzi urodzin.
Kronika
Ciekawe linki
Statystyki
Osób online: 6
Ilość odwiedzin: 3355465