Kronika
Zapisy wakacyjne
(2011-07-24)

Zapisujmy się na służbę wakacyjną zawsze wtedy kiedy jesteśmy w domu. Starajmy się zapełniać najpierw puste miejsca zapisując się samemu, a dopiero później dopisując się do kolegów!!!

Więcej
W Paryżu prowadzący byli...
(2011-07-18)

W ostatnim numerze "Boguckiej Rodziny" zostały zamieszczone wypowiedzi ministrantów na temat pobytu we Francji. Wiadomosci te szczególnie mogą być przydatne dla osób nie posługujących się komputerem. Warto przekazać tą informację potencjalnym zainteresowanym. A dzisiaj przemyślenia ministrantów na temat kadry prowadzącej oraz ważne pytanie: "Kto z ministrantów na wyjeździe do Paryża okazał się dla mnie najlepszym przyjacielem?".

Więcej
Francuskie jedzenie jest...
(2011-07-15)

Dzisiaj ministranci wypowiedzą się na temat francuskiego jedzenia. Gratulujemy szczególnie tym, którzy zdecydowali się skosztować ślimaków, żabich udek czy innych specjałów i mogli stać się ekspertami w porównywaniu kuchni polskiej i francuskiej.

Więcej
Paryż kojarzy mi się z....
(2011-07-14)

Przedstawiamy ciąg dalszy wypowiedzi ministrantów na temat pobytu we Francji. Przeczytajmy co odpowiedzili na zadane pytanie: "Paryż kojarzy mi się z...". No właśnie z czym??? A Wam z czym się kojarzy?

Więcej
Wspomnienia z Francji...
(2011-07-13)

W Bogucicach wiele mówi się o wyjeździe ministrantów do Paryża. Warto więc wczytać się w ich szalone wspomnienia. Tyle ile było osób, tyle osobistych wrażeń,  historii i przeżyć. Poniżej przytaczamy niektóre z nich prawie w oryginalnej pisowni i składni. Zachęcamy do lektury. Dzisiaj pierwsza część, w kolejnych dniach następne… :)

Więcej
Quiz
Księga gości
Galeria zdjęć
Urodziny
W dniu dzisiejszym żaden z ministrantów nie obchodzi urodzin.
Kronika
Ciekawe linki
Statystyki
Osób online: 11
Ilość odwiedzin: 2662551