Kronika
Kierunek - RORATY!
(2011-12-01)

Gratuluję ministrantom, którzy codziennie wstają sumiennie na roraty. Jesteśmy o poranku bardzo licznie reprezentowani, ale może nas być jeszcze więcej! Spróbujmy wymagać od siebie jeszcze bardziej!

Więcej
Msza w intencji powołań
(2011-11-29)

Zapraszam całą służbę liturgiczną do udziału w I czwartkowej modlitwie o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne. Msza w intencji powołań sprawowana przez ks. Proboszcza o godz. 18.00. Po Mszy świętej wyjątkowo nie będzie spotkania z rodzicami z racji niedawnej uroczystości św. Tarsycjusza.

Więcej
Mamy zwycięzców
(2011-11-21)

Ze wszystkich dostarczonych kuponów z „krzyżówki "rodzinnej” w minioną niedzielę, po Mszy świętej o godz. 11.30 rozlosowaliśmy upominki ministranckie. Trzy nagrody główne i trzy nagrody pocieszenia. Podarunki zawierały książki, czasopisma, słodycze i drobne akcesoria komputerowe.

Więcej
Rozwiązania krzyżówki
(2011-11-18)

Tylko do najbliższej niedzieli czekamy na rozwiązania z „krzyżówki rodzinnej” wydrukowanej w gazetce ministranckiej dołączonej do Boguckiej Rodziny. Cały czas napływają odpowiedzi. Mamy ich już kilkadziesiąt, ale czekamy na kolejne! Wśród osób, które dostarczyły dobre odpowiedzi, w niedzielę 20 listopada po Mszy świętej o godz. 11.30 rozlosujemy specjalne nagrody!

Więcej
Nowości na stronie!
(2011-11-16)

Na naszej stronie ministranckiej zaktualizowaliśmy nasze działy duchowość i praktyka. W tych miejscach każdy z ministrantów znajdzie najważniejsze informacje dla siebie. Mam nadzieję, że przez te wiadomości wzbogaci się nasza wiedza, a także „głód” zgłębiania tajników liturgii!

Więcej
Quiz
Księga gości
Galeria zdjęć
Urodziny
W dniu dzisiejszym żaden z ministrantów nie obchodzi urodzin.
Kronika
Ciekawe linki
Statystyki
Osób online: 9
Ilość odwiedzin: 4254339