Kronika
Liczenie wiernych
(2011-10-14)

W najbliższą sobotę i niedzielę (15 i 16 października) przypada tradycyjne liczenie wiernych. Przed wybraną Mszą świętą należy być już co najmniej pół godziny wcześniej na stanowisku.

Więcej
Zbiórka sportowa
(2011-10-13)

W najbliższą sobotę zabawa sportowa w naszych salkach razem z Dziećmi Maryi! Zabieramy ze sobą paczkę ciastek i dobry humor! Wybieramy najlepsze składy grające na x-Boxie, w ping-ponga, bilarda i piłkarzyki. Ponadto – jeśli tylko pogoda dopisze zabieramy rowery, gdyż na parkingu przy probostwie powstanie prawdziwy tor przeszkód!

Więcej
Wycieczka do Tarnowskich Gór - zapowiedź
(2011-10-08)

Zapraszamy Ministrantów i Dzieci Maryi na wyjazd do Skansenu Chorzowskiego, Sanktuarium Matki Bożej Sprawiedliwości i Miłości Społecznej w Piekarach Śląskich oraz Kopalni Srebra w Tarnowskich Górach.

Więcej
Modlitwy w pierwsze piątki miesiąca
(2011-10-05)

W tym roku w naszej parafii przygotowujemy w każdy I piątek miesiąca specjalną modlitwę dla młodych – ale nie tylko! Wiele osób ma pragnienie spotkania Boga, ale nie czuje swojego miejsca w żadnej grupie parafialnej.

Więcej
Msza i spotkanie - I czwartek
(2011-10-03)

Zapraszamy rodziców i ministrantów do udziału w różańcu i Mszy świętej z okazji I czwartku miesiąca 6 października o 17.15. Po Mszy świętej w intencji powołań zapraszamy rodziców i ministrantów na salki, na spotkanie organizacyjne dotyczące nowego roku formacyjnego. Zostało jeszcze kilka wolnych miejsc do wpisania na asystę w I czwartek miesiąca.

Więcej