Kronika
Przynosimy nieużywane telefony komórkowe na misje!
(2011-10-16)

W najbliższą niedzielę - 23 października rozpoczynamy Tydzień Misyjny. Szczególnie wtedy będzie wiele inicjatyw podejmowanych przez krąg biblijno misyjny działajacy w naszej parafii. Jedna z nich dotyczy zbiórki nieużywanych telefonów komórkowych.

Więcej
Liczenie wiernych
(2011-10-14)

W najbliższą sobotę i niedzielę (15 i 16 października) przypada tradycyjne liczenie wiernych. Przed wybraną Mszą świętą należy być już co najmniej pół godziny wcześniej na stanowisku.

Więcej
Zbiórka sportowa
(2011-10-13)

W najbliższą sobotę zabawa sportowa w naszych salkach razem z Dziećmi Maryi! Zabieramy ze sobą paczkę ciastek i dobry humor! Wybieramy najlepsze składy grające na x-Boxie, w ping-ponga, bilarda i piłkarzyki. Ponadto – jeśli tylko pogoda dopisze zabieramy rowery, gdyż na parkingu przy probostwie powstanie prawdziwy tor przeszkód!

Więcej
Wycieczka do Tarnowskich Gór - zapowiedź
(2011-10-08)

Zapraszamy Ministrantów i Dzieci Maryi na wyjazd do Skansenu Chorzowskiego, Sanktuarium Matki Bożej Sprawiedliwości i Miłości Społecznej w Piekarach Śląskich oraz Kopalni Srebra w Tarnowskich Górach.

Więcej
Modlitwy w pierwsze piątki miesiąca
(2011-10-05)

W tym roku w naszej parafii przygotowujemy w każdy I piątek miesiąca specjalną modlitwę dla młodych – ale nie tylko! Wiele osób ma pragnienie spotkania Boga, ale nie czuje swojego miejsca w żadnej grupie parafialnej.

Więcej
Quiz
Księga gości
Galeria zdjęć
Urodziny
W dniu dzisiejszym żaden z ministrantów nie obchodzi urodzin.
Kronika
Ciekawe linki
Statystyki
Osób online: 5
Ilość odwiedzin: 3355341