Kronika
Dziękczynienie po Mszy świętej
(2011-09-24)

Wszystkich ministrantów zachęcam do przeprowadzania po Mszy świętej tzw. „przedłużonego dziękczynienia”. Podczas Eucharystii – jako ministranci - zwykle nie mamy czasu podziękować Panu Jezusowi za to, że daje nam siebie w Komunii świętej. Wykonujemy różne posługi spełniamy konkretne funkcje. To często powoduje, że „nie mamy czasu”, aby porządnie podziękować Chrystusowi za wielki dar Jego obecności!

Więcej
Zamień odpady, na kulturalne wypady!
(2011-09-21)

Ministranci naszej parafii czynnie włączają się w działania proekologiczne. Już w najbliższą sobotę czeka nas kolejna ważna akcja! 24 września po zbiórce udamy się pod katowicki Spodek, gdzie odbędzie się po raz pierwszy w mieście akcja „Zamień Odpady na Kulturalne Wypady”. W jej ramach każdy kto przyniesie określoną ilość surowców wtórnych (plastikowych lub szklanych butelek, baterii, puszek, czy też zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego) otrzyma bilet na imprezę kulturalną oraz dodatkowe punkty ministranckie!!!

Więcej
Odprawa animatorów
(2011-09-19)

Animatorów i ministrantów starszych zapraszam na odprawę we wtorek wyjątkowo na godz. 20.15. Chętnych zapraszam wcześniej do kościoła według następującego porządku: 18.40 – okazja do spowiedzi; ok. 19.00 Msza święta dla grupy Gospel (lektorzy i animatorzy mile widziani).

Więcej
Nanosimy poprawki...
(2011-09-18)

Proszę ministrantów o posprawdzanie swoich służb zarówno w grupach niedzielnych jak i w tygodniu. Sprawdzamy listę w Internecie oraz w zakrystii. Według tych zapisów będą liczone punkty, dlatego w interesie każdego ministranta jest sprawdzenie poprawności swojej służby.

Więcej
Spotkanie kandydatów
(2011-09-14)

Pierwsza zbiórka dla kandydatów na ministrantów będzie miała miejsce 17 września o godz. 10.00. Przekażmy tą informację nie tylko kolegom z III klasy szkoły podstawowej, ale także starszym uczniom z podstawówki, gimnazjum, a nawet liceum!

Więcej
Quiz
Księga gości
Galeria zdjęć
Urodziny
W dniu dzisiejszym żaden z ministrantów nie obchodzi urodzin.
Kronika
Ciekawe linki
Statystyki
Osób online: 4
Ilość odwiedzin: 3355420