Kronika
Sprzątanie salek...
(2011-06-16)

W najbliższą sobotę po zbiórce zapraszam ministrantów starszych i animatorów do gruntownych porządków na salkach. Po festynie zostało jeszcze wiele pracy, dlatego jest co robić!

Więcej
Karty na wyjazd do Francji
(2011-06-14)

Ministranci, którzy nie odebrali kart na wyjazd do wypełnienia przez Rodziców proszeni są o jak najpilniejszy kontakt z księdzem opiekunem. Wypełnione karty składamy w nieprzekraczalnym terminie do niedzieli 19 czerwca br. do szuflady księdza w zakrystii.

Więcej
Ofiarodawcy prywatni i osoby piekace ciasta
(2011-06-12)

Nie byłoby II Farskiego Festynu, gdyby nie wielu ofiarodawców prywatnych, którzy podarowali nagrody rzeczowe na Loterię Fantową lub Koło Fortuny. Oprócz tego grona znalazło się kolejne zacne gremium. To Ci, którzy piekli ciasta i raczyli nasze podniebienia. W rozwinięciu wiadomości prezentujemy te wspaniałe osoby!

Więcej
Spotkanie Ministrantów i Rodziców
(2011-06-11)

Serdecznie zapraszam Ministrantów oraz ich Rodziców i pomagających przy organizacji II Parafialnego Festynu na grilla w najbliższy wtorek 14 czerwca po Mszy świętej wieczornej i nabożeństwie czerwcowym.

Więcej
Ofiarodawcy i sponsorzy festynu...
(2011-06-10)

Składamy serdeczne podziękowania Wszystkim zaangażowanym w przygotowanie i organizację II Festynu Parafialnego. Animatorom, Lektorom i Ministrantom za wielkie serce i nieocenioną pomoc. Rodzicom i Rodzeństwu ministrantów za ciekawe inicjatywy i ofiarowany czas na przygotowanie i prowadzenie biesiady, a także błyskawiczne sprzątanie.

Więcej