Kronika
Karty na wyjazd do Francji
(2011-06-14)

Ministranci, którzy nie odebrali kart na wyjazd do wypełnienia przez Rodziców proszeni są o jak najpilniejszy kontakt z księdzem opiekunem. Wypełnione karty składamy w nieprzekraczalnym terminie do niedzieli 19 czerwca br. do szuflady księdza w zakrystii.

Więcej
Ofiarodawcy prywatni i osoby piekace ciasta
(2011-06-12)

Nie byłoby II Farskiego Festynu, gdyby nie wielu ofiarodawców prywatnych, którzy podarowali nagrody rzeczowe na Loterię Fantową lub Koło Fortuny. Oprócz tego grona znalazło się kolejne zacne gremium. To Ci, którzy piekli ciasta i raczyli nasze podniebienia. W rozwinięciu wiadomości prezentujemy te wspaniałe osoby!

Więcej
Spotkanie Ministrantów i Rodziców
(2011-06-11)

Serdecznie zapraszam Ministrantów oraz ich Rodziców i pomagających przy organizacji II Parafialnego Festynu na grilla w najbliższy wtorek 14 czerwca po Mszy świętej wieczornej i nabożeństwie czerwcowym.

Więcej
Ofiarodawcy i sponsorzy festynu...
(2011-06-10)

Składamy serdeczne podziękowania Wszystkim zaangażowanym w przygotowanie i organizację II Festynu Parafialnego. Animatorom, Lektorom i Ministrantom za wielkie serce i nieocenioną pomoc. Rodzicom i Rodzeństwu ministrantów za ciekawe inicjatywy i ofiarowany czas na przygotowanie i prowadzenie biesiady, a także błyskawiczne sprzątanie.

Więcej
Pofestynowe wspomnienie...
(2011-06-09)

    Dzień 4.06.2011, Bogucice, godzina 7.30. Przez zasłony w jasnym pokoiku przedziera się blask. Pada on na łóżko, które właściciel już dawno opuścił. Tu zwykle śpi jeden z ministrantów, lecz w ten budzący się sobotni dzień ma się wydarzyć coś ważnego zarówno dla niego, jak i dla całych Bogucic. Oto co później pisał o tym dniu w swym pamiętniku:

Więcej