Kronika
Archidiecezjalna Pielgrzymka Ministrantów
(2011-08-12)

30 sierpnia br. odbędzie się Archidiecezjalna Pielgrzymka Ministrantów do katedry Chrystusa Króla w Katowicach. Jako bogucicka służba liturgiczna wybieramy się na to wydarzenie. Zabieramy odpowiednie stroje liturgiczne w kolorze czerwonym. Wyjście i zbiórka o godz. 8.00 z parkingu przy probostwie. (więcej szczegółów zostanie wkrótce podanych).

Więcej
Zbiórki w sierpniu
(2011-07-28)

Zapraszam na zbiórki w drugim miesiącu wakacji w soboty: 6 sierpnia o godz. 10.00 i 20 sierpnia o godz. 10.00. Na zbiórkach prowadzonych przez Animatorów
(odpowiedzialny Sebastian Nowak) będzie możliwość zapisania się na służbę w miesiącu sierpniu oraz skorzystać z gier i zabaw w naszych salkach. Serdecznie zapraszam!!!

Więcej
Zapisy wakacyjne
(2011-07-24)

Zapisujmy się na służbę wakacyjną zawsze wtedy kiedy jesteśmy w domu. Starajmy się zapełniać najpierw puste miejsca zapisując się samemu, a dopiero później dopisując się do kolegów!!!

Więcej
W Paryżu prowadzący byli...
(2011-07-18)

W ostatnim numerze "Boguckiej Rodziny" zostały zamieszczone wypowiedzi ministrantów na temat pobytu we Francji. Wiadomosci te szczególnie mogą być przydatne dla osób nie posługujących się komputerem. Warto przekazać tą informację potencjalnym zainteresowanym. A dzisiaj przemyślenia ministrantów na temat kadry prowadzącej oraz ważne pytanie: "Kto z ministrantów na wyjeździe do Paryża okazał się dla mnie najlepszym przyjacielem?".

Więcej
Francuskie jedzenie jest...
(2011-07-15)

Dzisiaj ministranci wypowiedzą się na temat francuskiego jedzenia. Gratulujemy szczególnie tym, którzy zdecydowali się skosztować ślimaków, żabich udek czy innych specjałów i mogli stać się ekspertami w porównywaniu kuchni polskiej i francuskiej.

Więcej
Quiz
Księga gości
Galeria zdjęć
Urodziny
W dniu dzisiejszym żaden z ministrantów nie obchodzi urodzin.
Kronika
Ciekawe linki
Statystyki
Osób online: 12
Ilość odwiedzin: 4253938