Kronika
Odbieramy zapomniane rzeczy...
(2011-07-11)

Ministranci, którzy zostawili w autobusie swoje rzeczy (koszulki, czapeczki, spodenki), a także paszporty, dowody osobiste, noże, otwieracze do konserw, ścierki i pieniądze, będą mogli je odebrać na najbliższej zbiórce.  Można też je zabrać w innym dogodnym terminie po uzgodnieniu z księdzem.

Więcej
Podziękowania za wyjazd...
(2011-07-09)

Dzięki serdeczne za wspólny udany wyjazd do Francji! Za odwiedzanie paryskich miejsc, które z pewnością na długo pozostaną w naszej pamięci: Wieża Eiflla, Sacre Coeur, Notre Dame, rue du Bac - Cudwony Medalik, muzeum pefum Fragonard, statek na Sekwanie, Montmartre i oczywiście Asterix Park, Walt Disney Studios i Disnayland oraz Disney Village z kolacją i spektaklem Buffalo Bill`s Wild West  - show. Wyjazd nie byłby tak udany gdyby nie każdy z uczestników, dlatego wielkie wyrazy wdzieczności dla Wszystkich małych i dużych podróżników!

Więcej
Służba wakacyjna
(2011-06-23)

Według grup niedzielnych i służby tygodniowej służymy do niedzieli 26 czerwca włącznie. Na dalszą służbę zapisujemy się na plany wakacyjne umieszczone w zakrystii. Staramy się w pierwszej kolejności uzupełniać pola puste, a potem dopiero dopisywać się do kolegów.

Więcej
Funkcje na Boże Ciało
(2011-06-20)

Na tablicach informacyjnych w zakrystii pojawiła się lista z funkcjami na Boże Ciało. Jest kilka wolnych miejsc, na które można się wpisywać. Wszelkie zmiany lub sugestie proszę zgłaszać do Sebastiana Nowaka, który przygotował podział posług i pełni tego dnia również funkcję ceremoniarza.

Więcej
Przygotowanie ołtarza na Boże Ciało
(2011-06-19)

Ministranci naszej parafii czynnie włączają się w budowę ołtarzy na Boże Ciało.  W tym roku będzie to drugi ołtarz pod hasłem: „Parafia domem wspólnoty”. Nasza brać ministrancka doskonale wpisuje się w ten temat. W środę wieczorem 22 czerwca br. rozpoczyna się budowa wspomnianego ołtarza. Zapraszamy chętnych rodziców i ministrantów do pomocy.

Więcej
Quiz
Księga gości
Galeria zdjęć
Urodziny
W dniu dzisiejszym żaden z ministrantów nie obchodzi urodzin.
Kronika
Ciekawe linki
Statystyki
Osób online: 3
Ilość odwiedzin: 3390009