Kronika
Ofiarodawcy i sponsorzy festynu...
(2011-06-10)

Składamy serdeczne podziękowania Wszystkim zaangażowanym w przygotowanie i organizację II Festynu Parafialnego. Animatorom, Lektorom i Ministrantom za wielkie serce i nieocenioną pomoc. Rodzicom i Rodzeństwu ministrantów za ciekawe inicjatywy i ofiarowany czas na przygotowanie i prowadzenie biesiady, a także błyskawiczne sprzątanie.

Więcej
Pofestynowe wspomnienie...
(2011-06-09)

    Dzień 4.06.2011, Bogucice, godzina 7.30. Przez zasłony w jasnym pokoiku przedziera się blask. Pada on na łóżko, które właściciel już dawno opuścił. Tu zwykle śpi jeden z ministrantów, lecz w ten budzący się sobotni dzień ma się wydarzyć coś ważnego zarówno dla niego, jak i dla całych Bogucic. Oto co później pisał o tym dniu w swym pamiętniku:

Więcej
Jubileusz Sióstr Jadwiżanek
(2011-06-08)

W najbliższą sobotę 11 czerwca br. w naszym sanktuarium Siostry Jadwiżanki będą świętować jubileusz 125 lat posługi w sierocińcu im. Leopolda Markiefki w Bogucicach. Uroczysta Msza św. zostanie odprawiona o godz. 10.00. Przewodniczył jej będzie ks. biskup Józef Kupny. Do udziału w tej Eucharystii zapraszamy wszystkich ministrantów.

Więcej
Podziękowania...
(2011-06-07)

Składamy serdeczne podziękowania Wszystkim zaangażowanym w przygotowanie i organizację II Festynu Parafialnego. Animatorom, Lektorom i Ministrantom za wielkie serce i nieocenioną pomoc. Rodzicom i Rodzeństwu ministrantów za ciekawe inicjatywy i ofiarowane godziny na przygotowanie i prowadzenie biesiady. Wszystkim za sprawne sprzątanie.

Więcej
Zabawa i nagrody
(2011-06-03)

Kolejna odsłona kulisów festynu. Warto wspomnieć dzisiaj o głównych nagrodach w loterii fantowej i o obowiązujących zasadach. Każdy chętny może zaopatrzyć się w los w stoisku na placu festynowym lub u specjalnie oznaczonych ministrantów  przechadzających się pomiędzy stoiskami.

Więcej
Quiz
Księga gości
Galeria zdjęć
Urodziny
W dniu dzisiejszym żaden z ministrantów nie obchodzi urodzin.
Kronika
Ciekawe linki
Statystyki
Osób online: 3
Ilość odwiedzin: 3355478