Kronika
Ofiarodawcy prywatni i osoby piekace ciasta
(2011-06-12)

Nie byłoby II Farskiego Festynu, gdyby nie wielu ofiarodawców prywatnych, którzy podarowali nagrody rzeczowe na Loterię Fantową lub Koło Fortuny. Oprócz tego grona znalazło się kolejne zacne gremium. To Ci, którzy piekli ciasta i raczyli nasze podniebienia. W rozwinięciu wiadomości prezentujemy te wspaniałe osoby!

Więcej
Spotkanie Ministrantów i Rodziców
(2011-06-11)

Serdecznie zapraszam Ministrantów oraz ich Rodziców i pomagających przy organizacji II Parafialnego Festynu na grilla w najbliższy wtorek 14 czerwca po Mszy świętej wieczornej i nabożeństwie czerwcowym.

Więcej
Ofiarodawcy i sponsorzy festynu...
(2011-06-10)

Składamy serdeczne podziękowania Wszystkim zaangażowanym w przygotowanie i organizację II Festynu Parafialnego. Animatorom, Lektorom i Ministrantom za wielkie serce i nieocenioną pomoc. Rodzicom i Rodzeństwu ministrantów za ciekawe inicjatywy i ofiarowany czas na przygotowanie i prowadzenie biesiady, a także błyskawiczne sprzątanie.

Więcej
Pofestynowe wspomnienie...
(2011-06-09)

    Dzień 4.06.2011, Bogucice, godzina 7.30. Przez zasłony w jasnym pokoiku przedziera się blask. Pada on na łóżko, które właściciel już dawno opuścił. Tu zwykle śpi jeden z ministrantów, lecz w ten budzący się sobotni dzień ma się wydarzyć coś ważnego zarówno dla niego, jak i dla całych Bogucic. Oto co później pisał o tym dniu w swym pamiętniku:

Więcej
Jubileusz Sióstr Jadwiżanek
(2011-06-08)

W najbliższą sobotę 11 czerwca br. w naszym sanktuarium Siostry Jadwiżanki będą świętować jubileusz 125 lat posługi w sierocińcu im. Leopolda Markiefki w Bogucicach. Uroczysta Msza św. zostanie odprawiona o godz. 10.00. Przewodniczył jej będzie ks. biskup Józef Kupny. Do udziału w tej Eucharystii zapraszamy wszystkich ministrantów.

Więcej
Quiz
Księga gości
Galeria zdjęć
Urodziny
W dniu dzisiejszym żaden z ministrantów nie obchodzi urodzin.
Kronika
Ciekawe linki
Statystyki
Osób online: 3
Ilość odwiedzin: 4350999