Kronika
Sukcesy w różnych dziedzinach...
(2011-04-26)

W ostatnim przedświątecznym czasie pobiliśmy rekord ministranckiego „zbieractwa” surowców wtórnych. W ciągu dwóch dni zapełniliśmy obydwa kontenery. W firmie recyklingowej dziwili się, czy na pewno kontenery są pełne i nie potrafili uwierzyć w sprawność i skuteczność naszych działań.

Więcej
Konwent wielkanocny
(2011-04-25)

W czwartek w naszej parafii odbędzie się tzw. Konwent Wielkanocny, czyli spotkanie kapłanów posługujących w naszym dekanacie. O godz. 19.00 zostanie odprawiona uroczysta Msza św. w intencji wszystkich kapłanów naszego dekanatu oraz zmarłych duszpasterzy.

Więcej
Podziękowania
(2011-04-24)

Drodzy ministranci! Dziękuję serdecznie za Wasze wielkie zaangażowanie w Służbę Bożą w Triduum Paschalnym! Wiele pracy, poświęconego czasu, przygotowań i starań by pomóc sobie i innym w przeżywaniu najważniejszych tajemnic naszej wiary.

Więcej
Życzenia świąteczne
(2011-04-23)

A L L E L U J A ! Chrystus zmartwychwstał!  W Wielkanocną Uroczystość z nową mocą zabrzmi ten okrzyk, niosąc nam przesłanie NADZIEI – bo Chrystus pokonał śmierć i Zmartwychwstały żyje pośród nas. W Nim jest nadzieja chwały. Z Nim możemy przezwyciężyć każdy lęk, każdą trudność i osiągnąć  prawdziwe szczęście.

Więcej
Zbiórki w Triduum Paschalne
(2011-04-19)

21 kwietnia 2011 r. godz. 9.00
W Wielki Czwartek w kościele o godz. 9.00 odbędzie się próba dla osób biorących udział w obrzędzie obmycia nóg. Zapraszam wybranych kandydatów, ministrantów posługujących i wnoszących ławki. Zbiórka dla pozostałych ministrantów odbędzie się o godz. 9.30 w kościele.

Więcej