Kronika
Na chwałę Boga i pożytek ludzi...
(2011-06-02)

W niedzielę 5 czerwca zapraszamy na Odpust Parafialny. Już dzień wcześniej na zakończenie festynu Apel Maryjny ze świecami. Chcemy dziękować Bogu za wiele codziennych darów, które nam daje. Dlatego pójdymy razem na odpustowo procesyjo, by porządnie porzykać. Niech pogoda nikogo nie straszy.

Więcej
Festynowych wiadomości c.d.
(2011-06-01)

Jak wiemy w najbliższą sobotę 4 czerwca od 13.00 do 20.00 parafialna Biesiada. Gdy ktoś zgłodnieje będzie mógł rozpocząć „Ucztę Baltazara” prawdziwym festynowym rarytasem czyli sznitą chleba z fetem.

Więcej
I czwartek i spotkanie przed festynem...
(2011-05-31)

W najbliższy czwartek, 2 czerwca br. zapraszam na Mszę świętą z okazji I czwartku miesiąca. Pragniemy modlić się w intencji powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych, zwłaszcza z naszej parafii. Po Eucharystii spotkanie rodziców i ministrantów przed festynem parafialnym.

Więcej
Kolejna porcja wiadomości...
(2011-05-30)

Dla tych, którym program festynowy niewiele mówi o osobach czy grupach występujących, przedstawiamy w rozwinięciu wiadomosci pełniejsze informacje o wykonawcach II Festynu Parafialnego. Nieustannie program jest ubogacany i nie wszystko da sie opisać i umieścić na stronie, dlatego co trzeba zrobić? Koniecznie przyjść, przyjechać, przyfrunąć, przypłynąć i zobaczyć wszystko na żywo!!!

Więcej
Co jeszcze na festynie???
(2011-05-29)

Oprócz występów na scenie, dmuchanych zamków, loterii i koła fortuny na odwiedzających czeka wiele dodatkowych atrakcji. W rozwinięciu wiadomości przedstawiamy niektóre z nich. Wszystko to już w najbliższą sobotę 4 czerwca!

Więcej
Quiz
Księga gości
Galeria zdjęć
Urodziny
W dniu dzisiejszym żaden z ministrantów nie obchodzi urodzin.
Kronika
Ciekawe linki
Statystyki
Osób online: 5
Ilość odwiedzin: 3355501