Kronika
I czwartek - Msza, majowe i spotkanie...
(2011-05-02)

W I czwartek miesiąca maja o godz. 18.00 odprawimy Mszę św. o powołania kapłańskie i zakonne, na którą zapraszamy ministrantów, lektorów, rodziców i rodzeństwo służby liturgicznej, a także rodziny kapłanów, kleryków i sióstr zakonnych. Po Mszy świętej odprawimy nabożeństwo majowe.

Więcej
Nazdzwyczajna zbiórka, sesja fotograficzna i zajączek...
(2011-05-01)

Zapraszam Wszystkich ministrantów na wyjątkową zbiórkę specjalną w najbliższy poniedziałek 2 maja o godz. 9.00! Koniecznie zabieramy swoje komże lub alby. Spotkamy się redaktorami „Małego Gościa Niedzielnego”, którzy chcą zrobić kilka zdjęć oraz porozmawiać z Wami na temat służby ministranckiej. Może właśnie Ty znajdziesz się w Małogościowym artykule?

Więcej
Litania do błgosławionego Jana Pawła II
(2011-04-30)

Dziękujemy papieżowi, że swojego poprzednika Jana Pawła II wyniesie do chwały ołtarza. Jako ministranci chcemy pamiętać w modlitwie o Benedykcie XVI. Dziękujemy Bogu, że postawił Go za sterem piotrowej łodzi, aby bezpiecznie wiódł nas do portu, jakim jest niebo. Dziękujemy za Jego posługę i prosimy Boga nieustannie, by dodawał Mu odwagi, siły i zdrowia do tej trudnej służby!

Więcej
Dodatkowe zadania bojowe!
(2011-04-28)

W najbliższą sobotę i niedzielę Służba liturgiczna naszej parafii będzie miała dodatkowe zadania do spełnienia. Przypada bowiem tradycyjne liczenie wiernych oraz obsługa projektora i komputera, które będą wykorzystane podczas kazania i przed Eucharystią.

Więcej
Spotkanie świąteczne
(2011-04-27)

Zapraszam w najbliższą sobotę na spotkanie świąteczne z modlitwą przygotowaną przez grupę Adama Reimanna. Oczywiście najpierw praca, potem zabawa, czyli wpierw spotkania w grupach i podsumowanie przez animatora Ryśka Szymika, a dopiero potem coś dobrego do zjedzenia i długo oczekiwane otwarcie ministranckich salek.

Więcej