Kronika
Podziękowania....
(2011-05-25)

Na ręce księdza Proboszcza wpłynęło oficjalne pismo z IKEI z podziękowaniami za włączenie się ministrantów w akcję „EKO DOMEK”. Koordynator ds. Ochrony Środowiska dziękuje nam za propagowanie segregacji surowców wtórnych.

Więcej
Osobiste wspomnienie o ustanowieniu...
(2011-05-22)

„Tirli, tirli! Tirli, tirli!” Odzywa się głos budzika, obwieszczający wybicie godziny siódmej trzydzieści. Wyłączam go szybko, bo i tak już nie spałem. Oczy miałem utkwione w leżącym na szafce krzyżu animatorskim, to właśnie dziś będę miał zaszczyt nosić go po raz pierwszy! Zrywam się więc z łóżka, tak,  jakby od tego zależało to czy zostanę dzisiaj animatorem. Potem sprawy toczą się swoim zwykłym torem: modlitwa, śniadanie, toaleta. Już elegancki,  biegnę do kościoła po albę i pas.

Więcej
Ustanowienie nowych animatorów i kandydatów
(2011-05-21)

Chcemy bardzo serdecznie pogratulować Kamilowi Perzanowskiemu, Adrianowi Fiszerowi oraz Radkowi Pawluczukowi, którzy dzisiaj w krypcie katowickiej Katedry Chrystusa Króla zostali ustanowieni kandydatami na animatora oraz Ryśkowi Szymikowi, Łukaszowi Potockiemu i Sebastianowi Nowakowi, którzy zostali pełnoprawnymi animatorami.

Więcej
Nowa "pomocna" zakładka...
(2011-05-17)

Na naszej stronie ministranckiej, w dziale "Służba" pojawiła się nowa zakładka „Mogę pomóc”. Tam znajdziemy wiadomości poważniejszych spraw, które czekają nas przed, w trakcie lub po Festynie.

Więcej
Paryż sie zbliża....
(2011-05-16)

Odsyłam do zakładki „Francja”, gdzie pojawiły się już najnowsze informacje na temat aktualnych cen w Paryżu. Wiadomości te pomogą dobrać odpowiednio indywidualny budżet na kieszonkowe podczas wyjazdu do Francji. Przeznaczone są przede wszystkim dla tych, którzy nie byli na ostatnim spotkaniu z rodzicami z okazji I czwartku miesiąca.

Więcej
Quiz
Księga gości
Galeria zdjęć
Urodziny
W dniu dzisiejszym żaden z ministrantów nie obchodzi urodzin.
Kronika
Ciekawe linki
Statystyki
Osób online: 4
Ilość odwiedzin: 3327231