Kronika
Litania do błgosławionego Jana Pawła II
(2011-04-30)

Dziękujemy papieżowi, że swojego poprzednika Jana Pawła II wyniesie do chwały ołtarza. Jako ministranci chcemy pamiętać w modlitwie o Benedykcie XVI. Dziękujemy Bogu, że postawił Go za sterem piotrowej łodzi, aby bezpiecznie wiódł nas do portu, jakim jest niebo. Dziękujemy za Jego posługę i prosimy Boga nieustannie, by dodawał Mu odwagi, siły i zdrowia do tej trudnej służby!

Więcej
Dodatkowe zadania bojowe!
(2011-04-28)

W najbliższą sobotę i niedzielę Służba liturgiczna naszej parafii będzie miała dodatkowe zadania do spełnienia. Przypada bowiem tradycyjne liczenie wiernych oraz obsługa projektora i komputera, które będą wykorzystane podczas kazania i przed Eucharystią.

Więcej
Spotkanie świąteczne
(2011-04-27)

Zapraszam w najbliższą sobotę na spotkanie świąteczne z modlitwą przygotowaną przez grupę Adama Reimanna. Oczywiście najpierw praca, potem zabawa, czyli wpierw spotkania w grupach i podsumowanie przez animatora Ryśka Szymika, a dopiero potem coś dobrego do zjedzenia i długo oczekiwane otwarcie ministranckich salek.

Więcej
Sukcesy w różnych dziedzinach...
(2011-04-26)

W ostatnim przedświątecznym czasie pobiliśmy rekord ministranckiego „zbieractwa” surowców wtórnych. W ciągu dwóch dni zapełniliśmy obydwa kontenery. W firmie recyklingowej dziwili się, czy na pewno kontenery są pełne i nie potrafili uwierzyć w sprawność i skuteczność naszych działań.

Więcej
Konwent wielkanocny
(2011-04-25)

W czwartek w naszej parafii odbędzie się tzw. Konwent Wielkanocny, czyli spotkanie kapłanów posługujących w naszym dekanacie. O godz. 19.00 zostanie odprawiona uroczysta Msza św. w intencji wszystkich kapłanów naszego dekanatu oraz zmarłych duszpasterzy.

Więcej