Kronika
Podsumowanie spotkania dekanalnego
(2011-04-10)

Warto dokonać małego podsumowania Dnia Skupienia Służby Liturgicznej Dekanatów Katowice Bogucice i Załęże. Na samym początku dziękuję naszym ministrantom, którzy bardzo ofiarnie włączyli się jako gospodarze w to przedsięwzięcie! Dziękuję Animatorom i Starszym za wielkie zaangażowanie i poświęcenie mnóstwa czasu na przygotowania – Dobrze, że można na Was liczyć! Dziękuję wszystkim młodszym za udział, piękną modlitwę i postawę ministrancką, która spowodowała, że nasi Goście czuli się u nas bardzo dobrze!

Więcej
Rozgrywki w dekanacie
(2011-04-09)

Drodzy Ministranci! Zapraszam  Służbę Liturgiczną do wzięcia udziału w Turnieju Piłki Halowej. Mecze będą rozgrywane w trzech kategoriach wiekowych: Szkoła Podstawowa, Gimnazjum i Szkoła Ponadgimnazjalna. W turnieju mogą brać udział TYLKO ministranci czynnie służący w kościele! Zapisy już w naszej zakrystii!!!

Więcej
Program wyjazdu do Francji
(2011-04-07)

Zapraszam do zakładki związanej z wyjazdem do Francji, aby zapoznać się ze skróconym programem naszej eskapady. Za kilkanaście dni zamieścimy bardzo obszerne omówienie programu z wieloma drobnymi detalami i ciekawostkami.

Więcej
Droga Krzyżowa w Bogucicach
(2011-04-06)

W najbliższy piątek 8 kwietnia br. zapraszam całą Służbę Liturgiczną do udziału w Drodze Krzyżowej ulicami naszej parafii. Nie będzie wtedy Drogi Krzyżowej dla dzieci po Mszy św. szkolnej.

Więcej
Wyjazd na Basen
(2011-03-31)

Na zaproszenie Dzieci Maryi wybieramy się na wycieczkę do Aqua Parku „Nemo” w dniu  9 kwietnia br. Zabieramy ze sobą 2 bilety autobusowe na dwa miasta (Aqua Park znajduję się w Dąbrowie Górniczej) strój kąpielowy, ręcznik, „suchy prowiant i mokre picie”  oraz dużo dobrego humoru!

Więcej