Kronika
Dodatkowe zadania bojowe!
(2011-04-28)

W najbliższą sobotę i niedzielę Służba liturgiczna naszej parafii będzie miała dodatkowe zadania do spełnienia. Przypada bowiem tradycyjne liczenie wiernych oraz obsługa projektora i komputera, które będą wykorzystane podczas kazania i przed Eucharystią.

Więcej
Spotkanie świąteczne
(2011-04-27)

Zapraszam w najbliższą sobotę na spotkanie świąteczne z modlitwą przygotowaną przez grupę Adama Reimanna. Oczywiście najpierw praca, potem zabawa, czyli wpierw spotkania w grupach i podsumowanie przez animatora Ryśka Szymika, a dopiero potem coś dobrego do zjedzenia i długo oczekiwane otwarcie ministranckich salek.

Więcej
Sukcesy w różnych dziedzinach...
(2011-04-26)

W ostatnim przedświątecznym czasie pobiliśmy rekord ministranckiego „zbieractwa” surowców wtórnych. W ciągu dwóch dni zapełniliśmy obydwa kontenery. W firmie recyklingowej dziwili się, czy na pewno kontenery są pełne i nie potrafili uwierzyć w sprawność i skuteczność naszych działań.

Więcej
Konwent wielkanocny
(2011-04-25)

W czwartek w naszej parafii odbędzie się tzw. Konwent Wielkanocny, czyli spotkanie kapłanów posługujących w naszym dekanacie. O godz. 19.00 zostanie odprawiona uroczysta Msza św. w intencji wszystkich kapłanów naszego dekanatu oraz zmarłych duszpasterzy.

Więcej
Podziękowania
(2011-04-24)

Drodzy ministranci! Dziękuję serdecznie za Wasze wielkie zaangażowanie w Służbę Bożą w Triduum Paschalnym! Wiele pracy, poświęconego czasu, przygotowań i starań by pomóc sobie i innym w przeżywaniu najważniejszych tajemnic naszej wiary.

Więcej
Quiz
Księga gości
Galeria zdjęć
Urodziny
W dniu dzisiejszym żaden z ministrantów nie obchodzi urodzin.
Kronika
Ciekawe linki
Statystyki
Osób online: 2
Ilość odwiedzin: 4351009