Kronika
Rozgrywki w dekanacie
(2011-04-09)

Drodzy Ministranci! Zapraszam  Służbę Liturgiczną do wzięcia udziału w Turnieju Piłki Halowej. Mecze będą rozgrywane w trzech kategoriach wiekowych: Szkoła Podstawowa, Gimnazjum i Szkoła Ponadgimnazjalna. W turnieju mogą brać udział TYLKO ministranci czynnie służący w kościele! Zapisy już w naszej zakrystii!!!

Więcej
Program wyjazdu do Francji
(2011-04-07)

Zapraszam do zakładki związanej z wyjazdem do Francji, aby zapoznać się ze skróconym programem naszej eskapady. Za kilkanaście dni zamieścimy bardzo obszerne omówienie programu z wieloma drobnymi detalami i ciekawostkami.

Więcej
Droga Krzyżowa w Bogucicach
(2011-04-06)

W najbliższy piątek 8 kwietnia br. zapraszam całą Służbę Liturgiczną do udziału w Drodze Krzyżowej ulicami naszej parafii. Nie będzie wtedy Drogi Krzyżowej dla dzieci po Mszy św. szkolnej.

Więcej
Wyjazd na Basen
(2011-03-31)

Na zaproszenie Dzieci Maryi wybieramy się na wycieczkę do Aqua Parku „Nemo” w dniu  9 kwietnia br. Zabieramy ze sobą 2 bilety autobusowe na dwa miasta (Aqua Park znajduję się w Dąbrowie Górniczej) strój kąpielowy, ręcznik, „suchy prowiant i mokre picie”  oraz dużo dobrego humoru!

Więcej
Msza w intencji powołań
(2011-03-27)

Serdecznie zapraszam na Mszę świętą z okazji I czwartku miesiąca – 31 marca o godz. 18.00. (data I czwartku uzależniona jest zawsze od I piątku miesiąca i może się zdarzyć - tak jak w tym miesiącu - że wypadnie jeszcze w „starym” miesiącu). Wyjątkowo tego dnia nie będzie spotkania dla rodziców na salkach.