Kronika
Rocznica Święceń Ks. Proboszcza
(2011-04-15)

Księdzu Proboszczowi Janowi Morcinkowi - jako ministranci parafii - składamy najlepsze życzenia z okazji 35 rocznicy świeceń kapłańskich, która przypada w piątek 15 kwietnia br. Życzymy Mu opieki Bożej na każdy dzień, aby Matka Najświętsza, którą szczególnie czci w naszej parafii jako Panią Bogucką wypraszała dla Niego potrzebne łaski.

Więcej
Opis Męki Pańskiej
(2011-04-14)

Przedstawiam harmonogram czytania opisu Męki Pańskiej na mszach świętych w Niedzielę Palmową 17 kwietnia br. Przypominam objasnienia znaków w tekście: + Słowa Jezusa (miejsce przewodniczenia); E – Ewangelista (ambona), I – słowa pojedynczych osób (przy ołtarzu), T – słowa tłumu (przy ołtarzu).

Więcej
Rozgrywki dekanalne
(2011-04-12)

W najbliższą sobotę 16 kwietnia odbędą się rozgrywki dekanalne w Zespole Szkół nr 2 w Murckach o godz. 10.00. Tego dnia nie będzie zbiórki ministrantów na salkach. Najbliższa zbiórka będzie miała miejsce w Wielki Czwartek o godz. 9.00 w bibliotece.

Więcej
Podsumowanie spotkania dekanalnego
(2011-04-10)

Warto dokonać małego podsumowania Dnia Skupienia Służby Liturgicznej Dekanatów Katowice Bogucice i Załęże. Na samym początku dziękuję naszym ministrantom, którzy bardzo ofiarnie włączyli się jako gospodarze w to przedsięwzięcie! Dziękuję Animatorom i Starszym za wielkie zaangażowanie i poświęcenie mnóstwa czasu na przygotowania – Dobrze, że można na Was liczyć! Dziękuję wszystkim młodszym za udział, piękną modlitwę i postawę ministrancką, która spowodowała, że nasi Goście czuli się u nas bardzo dobrze!

Więcej
Rozgrywki w dekanacie
(2011-04-09)

Drodzy Ministranci! Zapraszam  Służbę Liturgiczną do wzięcia udziału w Turnieju Piłki Halowej. Mecze będą rozgrywane w trzech kategoriach wiekowych: Szkoła Podstawowa, Gimnazjum i Szkoła Ponadgimnazjalna. W turnieju mogą brać udział TYLKO ministranci czynnie służący w kościele! Zapisy już w naszej zakrystii!!!

Więcej
Quiz
Księga gości
Galeria zdjęć
Urodziny
W dniu dzisiejszym żaden z ministrantów nie obchodzi urodzin.
Kronika
Ciekawe linki
Statystyki
Osób online: 6
Ilość odwiedzin: 4350925