Kronika
Rozgrywki dekanalne
(2011-04-12)

W najbliższą sobotę 16 kwietnia odbędą się rozgrywki dekanalne w Zespole Szkół nr 2 w Murckach o godz. 10.00. Tego dnia nie będzie zbiórki ministrantów na salkach. Najbliższa zbiórka będzie miała miejsce w Wielki Czwartek o godz. 9.00 w bibliotece.

Więcej
Podsumowanie spotkania dekanalnego
(2011-04-10)

Warto dokonać małego podsumowania Dnia Skupienia Służby Liturgicznej Dekanatów Katowice Bogucice i Załęże. Na samym początku dziękuję naszym ministrantom, którzy bardzo ofiarnie włączyli się jako gospodarze w to przedsięwzięcie! Dziękuję Animatorom i Starszym za wielkie zaangażowanie i poświęcenie mnóstwa czasu na przygotowania – Dobrze, że można na Was liczyć! Dziękuję wszystkim młodszym za udział, piękną modlitwę i postawę ministrancką, która spowodowała, że nasi Goście czuli się u nas bardzo dobrze!

Więcej
Rozgrywki w dekanacie
(2011-04-09)

Drodzy Ministranci! Zapraszam  Służbę Liturgiczną do wzięcia udziału w Turnieju Piłki Halowej. Mecze będą rozgrywane w trzech kategoriach wiekowych: Szkoła Podstawowa, Gimnazjum i Szkoła Ponadgimnazjalna. W turnieju mogą brać udział TYLKO ministranci czynnie służący w kościele! Zapisy już w naszej zakrystii!!!

Więcej
Program wyjazdu do Francji
(2011-04-07)

Zapraszam do zakładki związanej z wyjazdem do Francji, aby zapoznać się ze skróconym programem naszej eskapady. Za kilkanaście dni zamieścimy bardzo obszerne omówienie programu z wieloma drobnymi detalami i ciekawostkami.

Więcej
Droga Krzyżowa w Bogucicach
(2011-04-06)

W najbliższy piątek 8 kwietnia br. zapraszam całą Służbę Liturgiczną do udziału w Drodze Krzyżowej ulicami naszej parafii. Nie będzie wtedy Drogi Krzyżowej dla dzieci po Mszy św. szkolnej.

Więcej
Quiz
Księga gości
Galeria zdjęć
Urodziny
W dniu dzisiejszym żaden z ministrantów nie obchodzi urodzin.
Kronika
Ciekawe linki
Statystyki
Osób online: 4
Ilość odwiedzin: 3355425