Kronika
Msza i spotkanie w I czwartek
(2011-01-27)

Zapraszam, aby zapisywać się na listę posług podczas Mszy świętej w I czwartek miesiąca. Lista dostępna jest w zakrystii. Bardzo proszę by brać odpowiedzialność za zapisy, aby nie zdarzały się sytuacje, że ktoś zapisuje się, a potem nie przychodzi lub nie podejmuje funkcji.

Więcej
Korzystajmy z ferii....
(2011-01-25)

W najbliższą sobotę zamiast zbiórki można pograć na salkach na Xboxie. Warto skorzystać z czasu wolnego, który oferują ferie – bo nie zostało go zbyt wiele… Start w sobotę 29 stycznia o godz. 9.00!!!

Więcej
Piłka nożna na śniegu....
(2011-01-16)

W najbliższy wtorek 18 stycznia zapraszamy wszystkich ministrantów chętnych do grania w piłkę nożną. Jest to dobry sposób na spędzenie wolnego czasu w ferie. Spotykamy się na placu przy probostwie o godzinie 12.00, a potem wspólne wyjście na boisko!

Więcej
Służba w ferie zimowe
(2011-01-15)

W zakrystii i na naszej stronie zostały umieszczone listy na zapisy służby ministranckiej podczas ferii. Nie obowiązuje wtedy plan służby w tygodniu i plan niedzielny. Zachęcam, aby w czasie wolnym od szkoły szczególnie dać więcej swojego czasu Panu Bogu!

Więcej
Wyjazd do Panewnik
(2011-01-13)

Ministranci udający się do Panewnik wyjeżdżają w najbliższą niedzielę o godz. 12.45. Zbiórka na parkingu przy probostwie. Zabieramy ze sobą stroje liturgiczne koloru czerwonego + sztandar. Wynajętym autobusem jedziemy przez Janów, Giszowiec i Murcki.

Więcej