Kronika
"Magiczny" klucz
(2011-02-25)

W szufladzie ks. opiekuna, do której dajemy karteczki z podpisami osób służących na nabożeństwach i mszach świętych znajduje się klucz do ministranckich kontenerów na makulaturę i butelki plastikowe. 

Więcej
Asysta w I czwartek
(2011-02-24)

Zapraszam, aby zapisywać się na listę posług podczas Mszy świętej w I czwartek miesiąca. Lista jest dostępna w zakrystii. Bardzo proszę by brać odpowiedzialność za zapisy!

Więcej
Podział na grupy na zbiórkach
(2011-02-21)

Zapraszam do zapoznania się z podziałem na grupy obowiązującym podczas sobotnich zbiórek. W mniejszym gronie możemy więcej się nauczyć i przyswoić wiadomości - warto z tego skorzystać. W przypadku pytań dotyczących liturgii, służby czy w ogólności ministranctwa pytamy najpierw swojego animatora i z nim oraz grupą próbujemy rozwiązywać bieżące sprawy. Życzę wszystkim ministrantom owocnych spotkań.

Więcej
Malujemy i sprzątamy...
(2011-02-15)

Salki ministranckie powoli zmieniają swoje oblicze na lepsze… Aby miały pełny blask zapraszam kochane mamy do pomocy przy sprzątaniu w najbliższy czwartek i piątek od godziny 16.00. Warto zabrać z domu jakieś ścierki bo z pewnością się przydają.  Ministrantów, którzy chcą pomóc w najbliższych dniach przy pracach porządkowych proszę o szybki kontakt.

Więcej
Zbliżające się terminy...
(2011-02-13)

Pomimo tego, że do Wielkiego Postu jeszcze daleko, proszę ministrantów o zarezerwowanie sobie dwóch ważnych terminów w swoich kalendarzach. Pierwszy dotyczy wielkopostnych rekolekcji dla ministrantów naszej parafii, które odbędą się w dniach od 21 do 23 marca br. Drugi dotyczy Dekanalnego Dnia Skupienia, który odbędzie się w naszym sanktuarium 26 marca br.

Więcej
Quiz
Księga gości
Galeria zdjęć
Urodziny
W dniu dzisiejszym żaden z ministrantów nie obchodzi urodzin.
Kronika
Ciekawe linki
Statystyki
Osób online: 4
Ilość odwiedzin: 3355384