Kronika
Nagroda za surowce wtórne
(2010-11-10)

Wysiłki ministrantów zbierających surowce wtórne zostały nagrodzone. Otrzymaliśmy dwa drewniane stoły + 8 krzeseł o wartości ok. 700 zł. Po poskładaniu przez najstarszych ministrantów zostaną  umieszczone w salce konferencyjnej.

Więcej
Spotkanie dla przyszłych ministrantów starszych
(2010-11-09)

W najbliższą sobotę po zbiórce przygotowującej do wyjazdu do Francji i spotkaniu w grupach odbędzie się zebranie kandydatów pragnących przejść do grupy ministrantów starszych. Przewidziano m.in. odprawę organizacyjną, próbę ceremonii w kościele, przymierzanie strojów liturgicznych.

Więcej
Ogłoszenia i intencje w naszej witrynie
(2010-11-07)

Na życzenie internautów i parafian na naszej ministranckiej stronie umieściliśmy dwa nowe działy: „Intencje i Ogłoszenia parafialne”. To rozwiązanie czasowe, aby wszyscy pragnący zapoznać się z tymi wiadomościami mieli ku temu okazję. Będą one zwykle aktualizowane w okolicach niedzieli. Zapraszamy do lektury!

Więcej
Ważne informacje przed kolędą...
(2010-11-06)

Przychodzimy do salki AA o godz.14.00.(jeżeli kolęda zaczyna się w sobotę lub niedzielę. Gdy kolęda jest w innym dniu tygodnia przychodzimy o 15.00) Należy być gotowym do wyjścia już o godz. 14.10! Czasami ksieża wychodzą pieszo, więc trzeba mieć czas na dojćie.

Więcej
Dodatkowe informacje o trasie kolędowej
(2010-11-05)

Na naszej stronie w dziale „kolęda” spróbujemy zamieszczać dodatkową informację o Księdzu, który wyrusza na konkretną trasę kolędową. Z pewnością usprawni to wypisywanie naszych „kart kolędowych” oraz pomoże w sprawniejszej komunikacji pomiędzy sobą.

Więcej