Kronika
Urodziny ks. Jakuba Kani
(2010-10-25)

Zapraszam na Mszę świętą urodzinową w intencji księdza Jakuba Kani w najbliższą środę o godz. 18.00. Jako grupa ministrantów chcemy podziękować Mu za piękną posługę kapłańską w naszej wspólnocie, za udzielanie sakramentów świętych oraz wszelką życzliwość i dobroć! Najlepiej uczynimy to przez przyjęcie Komunii świętej w Jego intencji oraz ofiarowanej Mszy świętej.

Liczenie wiernych
(2010-10-23)

W sobotę (23 X) o godz. 16.30 i przez całą niedzielę (24 X) odbywa się tzw. „Liczenie wiernych”. Jak co roku Służba Liturgiczna podejmuje tą posługę. Zapraszam ministrantów powyżej klasy V i wszystkich starszych, lektorów i animatorów do zapisania się do tej funkcji.

Więcej
Święto patronalne - zapowiedź
(2010-10-22)

Wielkimi krokami zbliża się święto patronalne Służby Liturgicznej ku czci św. Tarsycjusza. Już teraz zarezerwujmy sobie niedzielę 21 listopada na ministranckie uroczystości. Nasze świętowanie rozpoczniemy Mszą świętą w kościele o godzinie 18.00 połączoną z przyjęciem kandydatów i włączeniem ministrantów do grona lektorów, a także z odnowieniem przyrzeczeń ministranckich.

Więcej
Podziękowania
(2010-10-21)

Dziękuję serdecznie za modlitwy, pamięć i wszelką życzliwość, jakiej doświadczyłem w związku z moimi urodzinami i ciągle doświadczam od Rodziców, Kandydatów, Ministrantów, Lektorów, Animatorów i Parafian! Za dobre słowa, gesty i wspaniałą współpracę z serca Bóg zapłać! Za to, że zawsze mogę na Was liczyć!

Więcej
Urodziny ks. Czarka
(2010-10-18)

Już w najbliższą środę tj. 20.10.2010 r. urodziny Księdza Czarka! Zapraszam wszystkich ministrantów, lektorów oraz ich rodziców na uroczystą Mszę Świętą o godz. 18 00 w intencji naszego Księdza Opiekuna! Gromadząc się na Mszy Świętej, chciejmy podziękować Księdzu Czarkowi za poświęcenie i oddanie z jakim posługuje w naszej parafii.

Więcej
Quiz
Księga gości
Galeria zdjęć
Urodziny
W dniu dzisiejszym żaden z ministrantów nie obchodzi urodzin.
Kronika
Ciekawe linki
Statystyki
Osób online: 4
Ilość odwiedzin: 3355379