Kronika
Funkcje i asysty...
(2010-09-23)

Zachęcam do sprawdzenia swoich posług w zakładce: "Funkcje podczas najbliższych uroczystości" (lewa część naszej witryny). Proszę o uwagi i sugestie oraz korekcję zauważonych błędów. Podział funkcji ulega non stop dynamicznym zmianom, dlatego proszę o częste zaglądanie do tej zakładki.

Więcej
Najważniejsze informacje ministranckie
(2010-09-18)

W najbliższą sobotę naszą parafię odwiedzi ks. biskup Gerard Bernacki. Rozpocznie się oficjalny cykl spotkań z parafianami oraz grupami działającymi w naszej wspólnocie. W najbliższą sobotę i niedzielę (25 i 26 września) ministranci proszeni są do współuczestnictwa  w tych wydarzeniach. W rozwinięciu podajemy spotkania sobotnie na które zaproszeni są ministranci.

Więcej
Życiorys ks. bpa Gerarda Bernackiego
(2010-09-17)

Już w najbliższy wtorek 21 września br. przyjedzie do naszej parafii ks. Biskup Gerard Bernacki, aby spotkać się dyrekcjami i nauczycielami bogucickich szkół. A w sobotę 25 września oficjalnie rozpocznie wizytację naszej parafii. Warto zajrzeć  do życiorysu księdza biskupa i dowiedzieć się parę ciekawostek z jego życia...

Więcej
Program rekolekcji parafialnych
(2010-09-12)

Zapraszam do zapoznania się z programem rekolekcji głoszonych w naszej parafii przez ks. dra Andrzeja Kołka - mocno związanego z duszpasterstwem ministrantów w naszej archidiecezji. Ministranci oprócz Mszy niedzielnych szczególnie są zaproszeni na naukę dla młodzieży we wtorek o godz. 19.00.

Więcej
Konkurencje sportowe - wspomnienie
(2010-09-11)

Pomimo kiepskiej pogody i deszczu w minioną sobotę 11 września udało się przeprowadzić konkurencje sportowe dla ministrantów. Serdecznie zapraszamy do galerii tam już ponad sto zdjęć z tego wydarzenia… Najlepszymi z najlepszych okazali się: w grupie najmłodszych Jakub Nowak (36,55 pkt.), w przedziale wiekowym V i VI klas: Łukasz Lesiak (35,58 pkt.)  i wśród najstarszych Kamil Perzanowski (36,55 pkt.).

Więcej