Kronika
Służba w sierpniu
(2010-07-27)

W zakrystii znajdują się harmonogramy służby wakacyjnej na miesiąc sierpień. Wszystkich ministrantów będących w tym czasie w parafii zapraszam do wzmożonej aktywności dotyczącej służby przy ołtarzu. Zapraszam także lektorów i animatorów do zapisywania się na listy. Pamiętajmy, aby wpisywać się najpierw samemu na konkretne godziny, aby „obsadzić” wszystkie msze, a dopiero później dopisujmy się do innych.

Więcej
Shrek w 3 D
(2010-07-24)

Tylko do jutrzejszej niedzieli w zakrystii trwają zapisy na film trójwymiarowy SHREK FOREVER w kinie ORANGE IMAX. Wyjście na film w poniedziałek 26 lipca o godz. 13.20 z parkingu przy probostwie. Poniżej przedstawiamy ceny biletów dla ministrantów.

Więcej
Wakacyjne kino...
(2010-07-20)

Zapraszam wszystkich ministrantów pozostających w parafii na najnowszy film Shrek forever w kinie IMAX ORANGE 3 D. Wspólne wyjście planujemy na poniedziałek 26 lipca w godzinach popołudniowych. W planie również zatrzymanie w salonie gier i próba sił na symulatorach i grach zręcznościowych.

Więcej
Pielgrzymka ministrantów - zapowiedź
(2010-07-16)

Zapraszam ministrantów naszej parafii na ARCHIDIECEZJALNĄ PIELGRZYMKĘ SŁUŻBY LITURGICZNEJ DO PIEKAR ŚLĄSKICH, która odbędzie się 27 sierpnia A.D. 2010. Na pielgrzymce zostanie rozstrzygnięty diecezjalny konkurs na najlepszą witrynę internetową ministrantów oraz zostaną wręczone "BUKSY 2010". Poniżej można zapoznać się z programem wyjazdu. Już teraz zarezerwujmy sobie czas!

Więcej
Najlepsi ministranci parafii!
(2010-07-13)

Może nie każdy odwiedzający tą stronę wie, że wszystkie parafie naszej diecezji (ponad 300), pod koniec roku szkolnego, miały wytypować swoich „Najlepszych ministrantów”, czyli Buksów 2010! w poszczególnych kategoriach wiekowych. Tak było i u nas. Na jednej ze zbiórek zrobiliśmy głosowanie, aby sami ministranci wyłonili tych, którzy według nich mogą otrzymać taki zaszczytny tytuł. Liczyły się m.in.: sumienność w służbie, uprzejmość, dobre stopnie w szkole, kultura osobista itp.

Więcej