Kronika
Najbliższe zbiórki i odprawy....
(2010-08-26)

Odprawa dla animatorów i lektorów odbędzie się w najbliższą sobotę 28 sierpnia o godz. 18.30. Dla ministrantów młodszych w najbliższą sobotę wyjątkowo nie będzie zbiórki. Wszystkich proszę o zapisy na służbę na kartkach umieszczonych w zakrystii. Najbliższa zbiórka odbędzie się w sobotę 4 września o godz. 9.00.

Więcej
Pielgrzymka ministrantów do Piekar
(2010-08-24)

W najbliższy piątek wyruszamy z naszej parafii do Piekar Śląskich na Archidiecezjalną Pielgrzymkę Ministrantów. Wyjazd o  godz. 8.30 z parkingu przy probostwie. Ok. 9.30 udział w konferencji dla ministrantów na wzgórzu piekarskim oraz okazja do spowiedzi świętej. Także wtedy otrzymamy nagrodę za I miejsce w konkursie na najlepszą witrynę internetową służby liturgicznej, a Patryk, Adrian i Sebastian dostaną z rąk ks. biskupa dyplomy dla najlepszego ministranta parafii.

Więcej
Słownik Pielgrzymów
(2010-08-23)

Wakacje to m.in. czas pielgrzymek na Jasną Górę oraz do innych sanktuariów na całym świecie. W naszej parafii pielgrzymka ministrantów do Piekar wyrusza już w piątek o 8.30 z parkingu przy probostwie, a trzy dni wcześniej piesza pielgrzymka do Czarnej Madonny. Idąc trzy dni drogi w pocie i trudzie, tworzy się wspaniała atmosfera wspólnoty, ale także może powstać swoisty Słownik Gwary Pielgrzymkowej. Zachęcam do zapoznania się z nim i ewentualnego nadsyłania swoich kolejnych haseł.

Więcej
Ostatnie zapisy do Piekar Śląskich
(2010-08-21)

Jeszcze tylko do poniedziałku można zapisywać się na pielgrzymkę ministrantów do Piekar Śląskich. Na najbliższej zbiórce, która wyjątkowo odbędzie się 23 sierpnia (poniedziałek) o godz. 9.00 zostaną podane najważniejsze szczegóły dotyczące wyjazdu.

Więcej
Zapisy na służbę
(2010-08-15)

W zakrystii można zapisać się na dalszą służbę przy ołtarzu, aż do 5 września br. Przypominam, aby najpierw zapisywać się pojedynczo, a później dopiero dopisywać się do innych. Najbliższa wakacyjna zbiórka odbędzie się 23 sierpnia wyjątkowo w poniedziałek o godz. 9.00.

Więcej
Quiz
Księga gości
Galeria zdjęć
Urodziny
W dniu dzisiejszym żaden z ministrantów nie obchodzi urodzin.
Kronika
Ciekawe linki
Statystyki
Osób online: 10
Ilość odwiedzin: 4254460