Służba niedzielna

 

Niedziela 4 października 2020 r.  

17:00 – Grupa I: Paweł Dąbrowski, Paweł Surman, Wojciech Zieliński, Szymon Zieliński

 

7:00 – Grupa VI: Oskar Müller, Michał Urych, Karol Thiel, Krzysztof Thiel, Paweł Mirek, Daniel Czyż

8:30 – Grupa VII: Krzysztof Chrostek, Mateusz Ogłaza, Mateusz Mojza, Sebastian Synal

10:00 – Grupa VIII: Cyprian Grzywnowicz, Paweł Gumułka, Bartek Raszczyk, Tomasz Krzanowski

11:30 – Olaf Przewdziecki – Grupa I: Paweł Dąbrowski, Paweł Surman, Wojciech Zieliński, Szymon Zieliński

13:00 – Grupa II: Krzysztof Gawlik, Kamil Ekiert, Franciszek Gawlik

15:00 – Grupa III: Łukasz Kalisiak, Paweł Matusik, Szymon Matusik, Tymoteusz Gwóźdź

16:30 (Nieszpory) – Michał Sajak – Grupa IV: Damian Hefeman, Kacper Hefeman, Wojciech Szatka

17:00 – Michał Sajak – Grupa IV: Damian Hefeman, Kacper Hefeman, Wojciech Szatka

20:00 – Grupa V: Szczepan Waleczek, Jakub Pawlak, Bartek Wojnowski, Damian Piecaciński, Emil Kiczek, Tymoteusz Majos


 

Niedziela 11 października 2020 r.  

17:00 – Grupa VIII: Cyprian Grzywnowicz, Paweł Gumułka, Bartek Raszczyk, Tomasz Krzanowski

 

7:00 – Grupa V: Szczepan Waleczek, Jakub Pawlak, Bartek Wojnowski, Damian Piecaciński, Emil Kiczek, Tymoteusz Majos

8:30 – Grupa VI: Oskar Müller, Michał Urych, Karol Thiel, Krzysztof Thiel, Paweł Mirek, Daniel Czyż

10:00 – Grupa VII: Krzysztof Chrostek, Mateusz Ogłaza, Mateusz Mojza, Sebastian Synal

11:30 – Olaf Przewdziecki – Grupa VIII: Cyprian Grzywnowicz, Paweł Gumułka, Bartek Raszczyk,
Tomasz Krzanowski

13:00 – Grupa I: Paweł Dąbrowski, Paweł Surman, Wojciech Zieliński, Szymon Zieliński

15:00 – Grupa II: Krzysztof Gawlik, Kamil Ekiert, Franciszek Gawlik

16:30 (Nieszpory) – Michał Sajak – Grupa III: Łukasz Kalisiak, Paweł Matusik, Szymon Matusik, Tymoteusz Gwóźdź

17:00 – Michał Sajak – Grupa III: Łukasz Kalisiak, Paweł Matusik, Szymon Matusik, Tymoteusz Gwóźdź

20:00 – Grupa IV: Damian Hefeman, Kacper Hefeman, Wojciech Szatka

 


Niedziela 18 października 2020 r.  

17:00 – Grupa VII: Krzysztof Chrostek, Mateusz Ogłaza, Mateusz Mojza, Sebastian Synal

 

7:00 – Grupa IV: Damian Hefeman, Kacper Hefeman, Wojciech Szatka

8:30 – Grupa V: Szczepan Waleczek, Jakub Pawlak, Bartek Wojnowski, Damian Piecaciński, Emil Kiczek, Tymoteusz Majos

10:00 – Grupa VI: Oskar Müller, Michał Urych, Karol Thiel, Krzysztof Thiel, Paweł Mirek, Daniel Czyż

11:30 – Olaf Przewdziecki – Grupa VII: Krzysztof Chrostek, Mateusz Ogłaza, Mateusz Mojza, Sebastian Synal

13:00 – Grupa VIII: Cyprian Grzywnowicz, Paweł Gumułka, Bartek Raszczyk, Tomasz Krzanowski

15:00 – Grupa I: Paweł Dąbrowski, Paweł Surman, Wojciech Zieliński, Szymon Zieliński

16:30 (Nieszpory) – Michał Sajak – Grupa II: Krzysztof Gawlik, Kamil Ekiert, Franciszek Gawlik

17:00 – Michał Sajak – Grupa II: Krzysztof Gawlik, Kamil Ekiert, Franciszek Gawlik

20:00 – Grupa III: Łukasz Kalisiak, Paweł Matusik, Szymon Matusik, Tymoteusz Gwóźdź


 

Niedziela 25 października 2020 r. 

17:00 – Grupa VI: Oskar Müller, Michał Urych, Karol Thiel, Krzysztof Thiel, Paweł Mirek, Daniel Czyż

 

7:00 – Grupa III: Łukasz Kalisiak, Paweł Matusik, Szymon Matusik, Tymoteusz Gwóźdź

8:30 – Grupa IV: Damian Hefeman, Kacper Hefeman, Wojciech Szatka

10:00 – Grupa V: Szczepan Waleczek, Jakub Pawlak, Bartek Wojnowski, Damian Piecaciński, Emil Kiczek, Tymoteusz Majos

11:30 – Olaf Przewdziecki – Grupa VI: Oskar Müller, Michał Urych, Karol Thiel, Krzysztof Thiel, Paweł Mirek, Daniel Czyż

13:00 – Grupa VII: Krzysztof Chrostek, Mateusz Ogłaza, Mateusz Mojza, Sebastian Synal

15:00 – Grupa VIII: Cyprian Grzywnowicz, Paweł Gumułka, Bartek Raszczyk, Tomasz Krzanowski

16:30 (Nieszpory) – Michał Sajak – Grupa I: Paweł Dąbrowski, Paweł Surman, Wojciech Zieliński, Szymon Zieliński

17:00 – Michał Sajak – Grupa I: Paweł Dąbrowski, Paweł Surman, Wojciech Zieliński, Szymon Zieliński

20:00 – Grupa II: Krzysztof Gawlik, Kamil Ekiert, Franciszek Gawlik

 

Niedziela 4 października 2020 r. 

17:00 – Grupa I: Paweł Dąbrowski, Paweł Surman, Wojciech Zieliński, Szymon Zieliński

 

7:00 – Grupa VI: Oskar Müller, Michał Urych, Karol Thiel, Krzysztof Thiel, Paweł Mirek, Daniel Czyż

8:30 – Grupa VII: Krzysztof Chrostek, Mateusz Ogłaza, Mateusz Mojza, Sebastian Synal

10:00 – Grupa VIII: Cyprian Grzywnowicz, Paweł Gumułka, Bartek Raszczyk

11:30 – Olaf Przewdziecki – Grupa I: Paweł Dąbrowski, Paweł Surman, Wojciech Zieliński, Szymon Zieliński

13:00 – Grupa II: Krzysztof Gawlik, Kamil Ekiert, Franciszek Gawlik

15:00 – Grupa III: Łukasz Kalisiak, Paweł Matusik, Szymon Matusik, Tymoteusz Gwóźdź

16:30 (Nieszpory) – Michał Sajak – Grupa IV: Damian Hefeman, Kacper Hefeman, Wojciech Szatka

17:00 – Michał Sajak – Grupa IV: Damian Hefeman, Kacper Hefeman, Wojciech Szatka

20:00 – Grupa V: Szczepan Waleczek, Jakub Pawlak, Bartek Wojnowski, Damian Piecaciński, Emil Kiczek


 

Niedziela 11 października 2020 r. 

17:00 – Grupa VIII: Cyprian Grzywnowicz, Paweł Gumułka, Bartek Raszczyk

 

7:00 – Grupa V: Szczepan Waleczek, Jakub Pawlak, Bartek Wojnowski, Damian Piecaciński, Emil Kiczek

8:30 – Grupa VI: Oskar Müller, Michał Urych, Karol Thiel, Krzysztof Thiel, Paweł Mirek, Daniel Czyż

10:00 – Grupa VII: Krzysztof Chrostek, Mateusz Ogłaza, Mateusz Mojza, Sebastian Synal

11:30 – Olaf Przewdziecki – Grupa VIII: Cyprian Grzywnowicz, Paweł Gumułka, Bartek Raszczyk

13:00 – Grupa I: Paweł Dąbrowski, Paweł Surman, Wojciech Zieliński, Szymon Zieliński

15:00 – Grupa II: Krzysztof Gawlik, Kamil Ekiert, Franciszek Gawlik

16:30 (Nieszpory) – Michał Sajak – Grupa III: Łukasz Kalisiak, Paweł Matusik, Szymon Matusik, Tymoteusz Gwóźdź

17:00 – Michał Sajak – Grupa III: Łukasz Kalisiak, Paweł Matusik, Szymon Matusik, Tymoteusz Gwóźdź

20:00 – Grupa IV: Damian Hefeman, Kacper Hefeman, Wojciech Szatka

 

Niedziela 18 października 2020 r. 

17:00 – Grupa VII: Krzysztof Chrostek, Mateusz Ogłaza, Mateusz Mojza, Sebastian Synal

 

7:00 – Grupa IV: Damian Hefeman, Kacper Hefeman, Wojciech Szatka

8:30 – Grupa V: Szczepan Waleczek, Jakub Pawlak, Bartek Wojnowski, Damian Piecaciński, Emil Kiczek

10:00 – Grupa VI: Oskar Müller, Michał Urych, Karol Thiel, Krzysztof Thiel, Paweł Mirek, Daniel Czyż

11:30 – Olaf Przewdziecki – Grupa VII: Krzysztof Chrostek, Mateusz Ogłaza, Mateusz Mojza, Sebastian Synal

13:00 – Grupa VIII: Cyprian Grzywnowicz, Paweł Gumułka, Bartek Raszczyk

15:00 – Grupa I: Paweł Dąbrowski, Paweł Surman, Wojciech Zieliński, Szymon Zieliński

16:30 (Nieszpory) – Michał Sajak – Grupa II: Krzysztof Gawlik, Kamil Ekiert, Franciszek Gawlik

17:00 – Michał Sajak – Grupa II: Krzysztof Gawlik, Kamil Ekiert, Franciszek Gawlik

20:00 – Grupa III: Łukasz Kalisiak, Paweł Matusik, Szymon Matusik, Tymoteusz Gwóźdź


 

Niedziela 25 października 2020 r. 

17:00 – Grupa VI: Oskar Müller, Michał Urych, Karol Thiel, Krzysztof Thiel, Paweł Mirek, Daniel Czyż

 

7:00 – Grupa III: Łukasz Kalisiak, Paweł Matusik, Szymon Matusik, Tymoteusz Gwóźdź

8:30 – Grupa IV: Damian Hefeman, Kacper Hefeman, Wojciech Szatka

10:00 – Grupa V: Szczepan Waleczek, Jakub Pawlak, Bartek Wojnowski, Damian Piecaciński, Emil Kiczek

11:30 – Olaf Przewdziecki – Grupa VI: Oskar Müller, Michał Urych, Karol Thiel, Krzysztof Thiel, Paweł Mirek, Daniel Czyż

13:00 – Grupa VII: Krzysztof Chrostek, Mateusz Ogłaza, Mateusz Mojza, Sebastian Synal

15:00 – Grupa VIII: Cyprian Grzywnowicz, Paweł Gumułka, Bartek Raszczyk

16:30 (Nieszpory) – Michał Sajak – Grupa I: Paweł Dąbrowski, Paweł Surman, Wojciech Zieliński, Szymon Zieliński

17:00 – Michał Sajak – Grupa I: Paweł Dąbrowski, Paweł Surman, Wojciech Zieliński, Szymon Zieliński

20:00 – Grupa II: Krzysztof Gawlik, Kamil Ekiert, Franciszek Gawlik